فهرست
نقش مهم گل باقری/ استقلال از پلی‌آف گریخت!
نقش مهم گل باقری/ استقلال از پلی‌آف گریخت!

نقش مهم گل باقری/ استقلال از پلی‌آف گریخت!

آی اسپورت – با حذف نفت از لیگ قهرمانان آسیا و جایگزینی ذوب‌آهن اصفهان به جای این تیم، حالا این پرسپولیس و استقلال هستند که لیگ قهرمانان را از مرحله گروهی آغاز می‌کنند. البته پرسپولیس با قهرمانی در لیگ برتر سهمیه مستقیم را گرفته بود اما استقلال باید لیگ قهرمانان را از مرحله پلی‌آف آغاز می کرد که با حذف نفت، کار آبی‌ها آسان شد و این تیم هم مستقیما راهی مرحله گروهی شد. اما مرور بازی آخر استقلال در لیگ شانزدهم نشان می‌دهد که فرشید باقری هم نقش بزرگی در حضور مستقیم استقلال در مرحله گروهی داشته است.

در هفته آخر لیگ شانزدهم، استقلال میزبان سپاهان بود. این بازی تا دقیقه 87 با تساوی 1-1 ادامه داشت اما شوت سنگین و برق‌آسای فرشید باقری باعث شد تا استقلال به گل دوم خود برسد و 3 امتیاز بازی را کسب کند. اگر گل باقری نبود، استقلال به دلیل پیروزی دقیقه نودی تراکتورسازی بر نفت، به رده سوم جدول سقوط می‌کرد و با توجه به اتفاقات افتاده، باید در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا حاضر می‌شد و تراکتورسازی به همراه پرسپولیس راهی مرحله گروهی می‌شد. اما گل کلیدی باقری استقلال را نایب‌قهرمان کرد و تاثیر و اهمیت آن گل، امروز خودش را نشان داد.

۹۳ ۷  
آی اسپورت
2017-11-13 16:47:00
نظر دهید

۷ نظر
علی
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۱۲
بار کج به منزل نمی‌رسد! مکروا و مکر الله والله خیرالماکرین
۶
علی
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۱۳
بهتره بود بگیم پارتی بازی!!
چرا استقلال باید مستقیم بره !!
یک سهمیه آسیا مربوط به جام حذفی هست چون نفت حذف شده باید سهمیه مستقیم به تراکتور میرسید!!
۶ ۲
مجتبی
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۲۸
بله نایب قهرمانی جام حذفی خیلی خیلی خیلی با ارزش تر و سخت تر از نایب قهرمانی لیگ برتره !!!!
علی تراکتوری
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۲۳
عزیز بحث قانون فدراسیون هست نه راحتی یا سختی !!!حداقلش باید با قرعه کشی تعیین میشود که تراکتور مستقیم بره یا استقلال این منطقی ترین راهش بود
۲
علی
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۵۳
هیچکدوم از دلایلی که برای فرستادن استقلال به عنوان تیم مستقیم عنوان میشه براساس مقررات کنفدراسیون اسیا و منطقی نیست. ورزش سه هم به دو تا ماده از بند 12 استناد کرده که کسی هم که از فوتبال و مقررات هم اطلاع نداشته باشه به سادگی تشخیص میده هیچ ارتباطی با رفتن مستقیم استقلال به اسیا نداره. یکیش میگه کشورهایی که حذفی نداشته باشن. ما حذفی داریم پس این بند باطل هست. و یه سهمیه هم بر این اساس به جام حذفی تعلق میگیره. درسته تراکتور قهرمان حذفی نیست اما سهمیه متعلق به جام حذفی هست و منطقا تیمی که این سهمیه رو باید بگیره تراکتور. اما از اونجایی که به هرحال استقلال یه تیم دولتی هست اوضاعش هم خوب نیست احتمال زیاد در پلی اف حذف خواهد شد برخی دستان پشت پرده میخوان این تیم رو از این مرحله به سلامت عبور بدن.
۴ ۲
عه! آقا چرا می خندی؟
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۱۶
دقیقا...
۲
حسین آبی
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۱۹
شماها نسوزید همون یه ذره افتخاری که ایران تو رده باشگاهی تو آسیا واسه استقلال
چرک پولیش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر