فهرست
ادعای اسپورت: خوش‌یمن بودن داور ال کلاسیکو  برای رئالی‌ها
ادعای اسپورت: خوش‌یمن بودن داور ال کلاسیکو برای رئالی‌ها

ادعای اسپورت: خوش‌یمن بودن داور ال کلاسیکو برای رئالی‌ها

 

آی اسپورت - روزنامه اسپورت نوشته انتخاب آنتونیو میگل ماتئو لاهوس به عنوان داور ال‌کلاسیکو خشنودی رئالی را در پی خواهد داشت. این داور اهل والنسیا دو بار پیش از این داور ال‌کلاسیکو بوده که هر دو بار سفیدپوشان برنده از زمین خارج‌ شده‌اند. بار نخست در بازی برگشت سوپرجام اسپانیا بود که رئال یک-2 در سانتیاگو برنابئو برنده شد. بازی رفت در نوکمپ 2-2 مساوی شده بود. مرتبه دوم فینال فصل قبل جام حذفی اسپانیا بود که باز هم رئالی‌ها یک-2 به پیروزی رسیدند.

برای بارسلونا، ماتئو لاهوس همواره با خاطرات بدی همراه بوده و تنها به آن دو بازی مربوط نمی شود. این داور در آخرین بازی فصل قبل که بارسلونا با اتلتیکومادرید بازی کرد و با تساوی یک-یک در نوکمپ، قهرمانی را از دست داد، قضاوت کرد.

ماتئو بسیار آسان‌گیر است که این ویژگی را ژوزه مورینیو خیلی تحسین می کرد. رئال مادرید کارلو آنچلوتی هم از این خصیصه بهره خواهد برد تا با توجه به ضعف اخیر خود بتواند با قدرت بارسلونا برابری کند.

تیم مربی ایتالیایی احتمالا به شیوه مورینیو بازی سخت و محکمی انجام دهد تا سرعت بارسلونا را بگیرد و فضایی درست کند که بارسلونا در آن راحت نباشد.

این نخستین ال‌کلاسیکوی لاهوس در لیگ است و مادریدی‌ها امیدوارند مثل دو بازی قبلی با قضاوت او نتیجه بگیرند.

     
آی اسپورت
2015-03-21 17:01:14
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر