فهرست
گزارش روز: فن خال عامل نابودی فالکائو در یونایتد بود؟
گزارش روز: فن خال عامل نابودی فالکائو در یونایتد بود؟

گزارش روز: فن خال عامل نابودی فالکائو در یونایتد بود؟

آی اسپورت – ادعای دیروز مدیربرنامه های قبلی رادامل فالکائو مبنی بر اینکه لوئی فن خال مربی هلندی یونایتد اعتماد به نفس مهاجم کلمبیایی را از بین برده و درواقع مسوول اصلی افت چشمگیر مهاجم سابق موناکوست، بازتاب وسیعی در رسانه های بریتانیایی داشت. فالکائو از افتخارآفرینی با ریورپلاته و اتلتیکو مادرید به روزهای بد منچستر رسیده و دراین فاصله یک مصدومیت شدید را هم در موناکو پشت سرگذاشته است.

سیلوانو اسپینودا اولین مدیربرنامه های فالکائو و دوست نزدیک و صمیمی او در تمامی این مراحل کنار او بوده و بهتر از هرشخص دیگری می تواند حال و روز کنونی او را توصیف کند. او که فالکائو را \" فالکی\" صدا می کند در گفت وگویی با آاس از شرایط سخت این روزهای او در یونایتد گفته و مدعی شده مهاجم کلمبیایی از این شرایط راضی نیست.\" برای اینکه هر مهاجمی می خواهد در ترکیب تیم گلزنی کند. اگرچه همه روزهای بد دارند و من هربار که با او حرف می زنم این موضوع را به فالکائو یادآوری می کنم.\"

اسپینودا مدعی شده که فالکائو بارها حین صحبت با او در مورد این شرایط به گریه افتاده و ترس بزرگ او مصدومیت نیست. برای اینکه او آسیب دیدگی اخیرش را پشت سرگذاشته ولی ریتم بازی را در یونایتد پیدا نمی کند و اسپینودا عامل اصلی این شرایط را لوئی فن خل هلندی می داند که فرصت لازم در اختیار فالکائو قرار نمی دهد. فالکائو از تابستان گذشته که به یونایتد پیوسته تا امروز تنها 4 گل به ثمر رسانده و در برابر آرسنال در جام حذفی روی نیمکت نشست و روز بعد از آن هم 70 دقیقه با تیم ذخیره های یونایتد بازی کرد که این بدترین تجربه دوران حضور او در یونایتد بود.

اسپینودا فن خال را اینگونه به خراب کردن فالکائو متهم کرده است : \" وقتی فالکائو داشت به ورزشگاه می رفت با هم حرف زدیم و به من گفت که هرگز چنین حسی نداشته و دیگر نمی تواند این شرایط را کنترل کند. او از اینکه مجبور بود در رقابتهایی در دسته پایین تر بازی کند هم تا حدی نگران بود. به خصوص که در این رقابتها بازیکنان خشن تر بازی می کنند و در فرانسه هم دقیقا مقابل یک تیم دسته چهارمی مصدوم شده بود. ضمن اینکه خود فن خال به فالکائو گفته بود که تمام مسابقه در زمین حضور ندارد و تنها هفتاد دقیقه بازی می کند. ولی او به رسانه ها این قضیه  را نگفت و همه فکر کردند از نگاه فن خال عملکرد خوبی نداشته و برای همین تعویض شده است. \"

اسپینودا ادامه می دهد:\" با این وجود فالکائو هرگز از فن خال بد نگفته. او یک بازیکن حرفه ای است و فقط به کار کردن فکر می کند و دنبال جنجال سازی نیست. اما من معتقدم که فن خال اعتماد به نفس بازیکنان را از بین می برد و اینکه همه ستاره های بزرگ با او مشکل داشته اند هم چنین ادعای را تائید می کند\"

دنبال تیم

مهلت قرارداد قرضی فالکائو در یونایتد آخر این فصل به پایان می رسد و فن خال به هیچ وجه قصد ندارد 43 میلیون پوند برای خرید او به موناکو بپردازد. درعین حال بازگشت او به موناکو هم تقریبا بعید به نظر می رسد  و برای همین از حالا گمانه زنی ها در مورد تیم بعدی او شروع شده اند. در انگلیس چلسی و تاتنهام و آرسنال را به عنوان مقاصد احتمالی او مطرح کرده اند و در لالیگا هم از اتلتیکو مادرید تیم سابق او حرف زده می شود.

جدایی از مندز

البته مارکا مدعی شده که در این شرایط انتقال او به تیمهای دیگر بسیار دشوار خواهد بود و احتمالا شخصیی غیر از ژرژ مندز مدیر برنامه های فعلی او مسوول فروش او به تیمهای دیگر خواهد بود. رابطه این دو اخیرا تیره و تار شده و فالکائو به احتمال زیاد با مندز قطع همکاری می کند. 

     
آی اسپورت
2015-03-21 17:23:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر