فهرست
آلگری: تیمهایی که به ما نخوردند، شانس آوردند
آلگری: تیمهایی که به ما نخوردند، شانس آوردند

آلگری: تیمهایی که به ما نخوردند، شانس آوردند

آی اسپورت – ماسیمیلیانو آلگری در پاسخ به آنهایی که معتقدند یووه در چمپیونزلیگ با قرعه خوبی روبرو شده گفت:\" تیمهایی که در این مرحله به ما نخوردند، خوش شانس بودند\" آلگری با گفتن اینکه هنوز برای جشن گرفتن زود است تاکید کرد:\" ما فقط دو بازی عالی در یک هشتم نهایی داشتیم و به هدف خود رسیدیم. باید به جنوا، امپولی و پارما فکر کنیم. این سه بازی در سرنوشت ما در لیگ اهمیت زیادی دارند.\"

الگری معتقد است که رم هنوز امکان جبران امتیازهای از دست رفته را دارد و تیمش فقط زمانیکه به 83 امتیاز لازم برای قهرمانی دست یابد، می تواند در این رقابت آسوده خاطر باشد.

آلگری در مورد قرعه مرحله بعدی لیگ قهرمانان و رویارویی با موناکو گفت:\" این تیم ارزش های خودش را دارد و آرسنال را در دو بازی عالی حذف کرده است. در روزنامه ها خواندم که یووه خوش شانس بوده ولی با توجه به دو بازی که مقابل دورتموند انجام دادیم، به نظرم تیمهای دیگر از اینکه با ما در این مرحله روبرو نمی شوند، باید احساس خوش شانسی بکنند. ما شانس زیادی برای پیشروی داریم. برای اینکه در سطح بقیه تیمهای اروپایی باشیم، هنوز راه زیادی درپیش داریم . فوتبال ایتالیا خیلی هم بد نیست. خیلی اوقات آنچه دراختیار داریم را دست کم می گیریم. هنوز سه تیم ایتالیایی در اروپا حضور دارند و این نتیجه خوبی است. شاید تیمهای ایتالیایی نتوانند خریدهای گران قیمتی انجام دهند ولی فکر می کنم می توانند در میادین بزرگی حضور داشته باشند\"

     
آی اسپورت
2015-03-21 17:40:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر