فهرست
ال کلاسیکو درشبکه های اجتماعی/بارسا بیشتر طرفدار دارد
ال کلاسیکو درشبکه های اجتماعی/بارسا بیشتر طرفدار دارد

ال کلاسیکو درشبکه های اجتماعی/بارسا بیشتر طرفدار دارد

 

آی اسپورت - ال‌کلاسیکو بزرگترین مسابقه فوتبال جهان است و سر و صدای به راه افتاده در فیسبوک هم این را تایید می کند. برخی از آمار و ارقام مربوط به ال‌کلاسیکو در رایج‌ترین شبکه اجتماعی جهان به این شرح است.

چه تیمی بیشترین طرفدار را دارد؟

بارسلونا و رئال مادرید در میان باشگاه‌های ورزشی بیشترین طرفدار را دارند. بارسا حدود 83.5 میلیون طرفدار دارد و رئال حدود 82.8 میلیون. منچستریونایتد تیم سوم است اما بیش از 20 میلیون نفر با دو تیم اسپانیایی فاصله دارد.

تیم رویایی فیسبوک کدام است؟

ایکر کاسیاس، مارسلوا، جرارد پیکه، پپه، سرخیو راموس، گرت بیل، خامس رودریگس، آندرس اینیستا، کریستیانو رونالدو، لئو مسی و نیمار. این ترکیب بازیکنان بارسا و رئال بر اساس میزان هوادار در فیسبوک است. رونالدو با 107 میلیون هوادار بسیار بالاتر از مسی با 72 میلیون هوادار است. آنچلوتی در این زمینه رقیبی ندارد چون لوییس انریکه مربی بارسلونا اکانت رسمی فیسبوک ندارد.

ال‌کلاسیکو کجا از همه داغ‌تر است؟

شاید تعجب برانگیز باشد که بدانیم بیشترین بحث و تبادل نظر درباره ال‌کلاسیکو در برزیل صورت گرفته. بعد هم مکزیک، آرژانتین، آمریکا و اندونزی هستند و اسپانیا در رده ششم قرار دارد! این یعنی طرفداران رئال و بارسا در سراسر جهان پخش‌ شده اند.

گرایش در اسپانیا چطور است؟

سفیدها با فاصله برنده می شدند اگر قرار بود میزان کاربران فیسبوک تعیین‌کننده نتیجه ال‌کلاسیکو باشد. باسک، ناواره، جزایر بالریک، کاستیوون، والنسیا و البته کاتالونیا تنها مناطقی هستند که فیسبوکی‌های طرفدار بارسا بیش از رئالی‌ها هستند. در 43 منطقه باقیمانده طرفداران فیسبوکی رئال بیشتر است.

 

 

     
آی اسپورت
2015-03-21 18:24:07
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر