فهرست
گزارش تصویری:داور بازیکن وست برومویچ را اشتباهی اخراج کرد
گزارش تصویری:داور بازیکن وست برومویچ را اشتباهی اخراج کرد

گزارش تصویری:داور بازیکن وست برومویچ را اشتباهی اخراج کرد

آی اسپورت – رقابتهای این هفته جزیره بار دیگر با اشتباهات داوری همراه بود. منچسترسیتی اگرچه با سه گل مقابل وست برومویچ به پیروزی رسید ولی بازی امروز تیمها به شدت تحت تاثیر اشتباهی که داور در دقیقه دوم بازی مرتکب شد، قرار گرفت.

در ورزشگاه اتحاد، نیل سواربریک داور بازی به اشتباه گرت مک اولی را به جای کرگ داوسن در ترکیب وست بروم از زمین اخراج کرده و به اشتباه خود اعتراف کرد. دراین لحظه تنها یک دقیقه از شروع بازی گذشته بود. داوسون روی ویلفرید بونی مرتکب خطا شد و سواربریک بلافاصله به نشانه خطا در سوت خود دمید. درآن زمان و بعد از سوت مک اولی برای دومین بار به بونی برخورد کرد ولی داور برای خطای اول سوت زده بود.اما کارت قرمز به مک اولی نشان داده شد. سواربریک در تونل رختکن بین دو نیمه متوجه اشتباهش شد و پذیرفت که بازیکن وست بروم را به اشتباه اخراج کرده است.

احتمالا وست بروم به این تصمیم داور به کمیته انضباطی اعتراض می کند. این اتفاق دقیقه سه هفته بعد از اینکه وس براون در بازی یونایتد و ساندرلند به اشتباه به جای جان اوشی که روی فالکائو خطا کرده بود، از زمین اخراج شده بود، رخ می دهد. در آن بازی راجر ایست داور بازی از تصمیم خود دفاع کرده و مدعی شده بود که براون هم در خطا روی فالکائو دست داشته است.
 

     
آی اسپورت
2015-03-21 18:58:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر