فهرست
آنچلوتی:می توانیم در ال کلاسیکو برنده باشیم/دنبال مساوی نیستیم
آنچلوتی:می توانیم در ال کلاسیکو برنده باشیم/دنبال مساوی نیستیم

آنچلوتی:می توانیم در ال کلاسیکو برنده باشیم/دنبال مساوی نیستیم

آی اسپورت – کارلو آنچلوتی مربی رئال مادرید گفته که تیمش برای شکست دادن بارسلونا باید باهوش باشد و به هواداران رئال وعده داده که رونالدو در اوج آمادگی راهی نوکمپ می شود. رئال که در شرایطی سخت به بارسلونا سفر می کند، در چهاربازی قبلی خود تنها یک پیروزی کسب کرده است. با این حال کارلتو گفته که احتمال برتری تیمش درال کلاسیکوی فردا شب را غیرممکن نمی داند.

آنچلوتی در کنفرانس خبری امروز گفت:\" تیم ما ازنظر فیزیکی در شرایط خوبی است. حضور مودریچ و راموس کمک زیادی به ما می کند. تیم ما از نظر فیزیکی پیشرفت های لازم را داشته ولی دربازی فردا آمادگی جسمانی تیمها به پیروز شدن آنها کمک نمی کند. همه چیز به برتری ذهنی بستگی خواهد داشت. من هرگز با ذهنیت مساوی گرفتن در یک بازی به زمین نرفته ام. فردا هم همین خواهد بود. ما کیفیت لازم برای پیروزی در این بازی را داریم و تیم ما هم به تساوی فکر نمی کند.\"

آنچلوتی گفت:\" باید در بخش دفاعی و هجومی از امکاناتی که داریم استفاده کنیم و با شخصیت ظاهر شویم وبازی خودمان را به حریف تحمیل کنیم. من کاملا به این تیم اعتماد دارم. در هفته های اخیر خوب بازی نکرده ایم ولی من اعتمادم را به تیم از دست نداده ام.\"

آنچلوتی در مورد شرایط رونالدو گفت:\" او در فرم خوبی است. او این هفته خیلی خوب تمرین کرده و در اوج است. همه بازیکنان در شرایط خوبی هستند و با تمرکز کامل به زمین می روند.\"

     
آی اسپورت
2015-03-21 19:48:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر