فهرست
تنش در رختکن منچستر پس از پنالتی پوگبا!
تنش در رختکن منچستر پس از پنالتی پوگبا!

تنش در رختکن منچستر پس از پنالتی پوگبا!

آی اسپورت - اوله گونار سولسشائر بعد از تساوی 1-1 تیمش در بازی روز دوشنبه مقابل وولورهمپتون به شدت از پل پوگبا و مارکوس رشفورد عصبانی بوده است. منچستریونایتد که در این دیدار با گل دقیقه 27 آنتونی مارسیال از حریف پیش افتاده بود، در نیمه دوم اسیر شروع قدرتمندانه تیم میزبان شد و بالاخره در دقیقه 55 روی شوت استثنایی روبن نوس دروازه خود را باز شده دید.

در شرایطی که تیم میزبان از این گل روحیه گرفته بود، یونایتد در یکی از حملات خود صاحب یک ضربه پنالتی شد. یک و دوی پوگبا و مارسیال منجر به خطای کانر کودی روی پوگبا شد. مارکوس رشفورد که در بازی هفته گذشته مقابل چلسی در دقیقه 18 از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شده و در واقع نخستین گل فصل شیاطین سرخ را به ثمر رسانده بود، خود زدن این ضربه را به پوگبا که پنالتی را گرفته بود، واگذار کرد.

ضربه پوگبا به زیبایی توسط روی پاتریسیو مهار شد تا به این ترتیب پوگبا در یک سال اخیر، 4 ضربه پنالتی را در لیگ برتر از دست داده باشد. (او فصل گذشته هم 3 ضربه را در برابر برنلی، اورتون و ساوتهمپتون از دست داده بود) به این ترتیب منچستریونایتد شانس بازگشت به مسابقه و 6 امتیازی شدن در پایان هفته دوم را از دست داد تا رشفورد، پوگبا و البته سولسشائر به دلیل عدم رسیدن به توافقی در این مورد پیش از مسابقه مورد انتقاد واقع شوند. تصاویر ضبط شده در یکی از موقعیت های بعد از پنالتی نیز نشان می‌دهد که پوگبا به سمت رشفورد رفته و از او بابت خراب شدن این پنالتی دلجویی می‌کند.

اما گزارش های منتشر شده حکایت از آن دارد که بعد از پایان این مسابقه سولسشائر از پوگبا و رشفورد به دلیل دو دلی آن ها در جریان مسابقه به شدت عصبانی بوده است. اوله در رختکن و در مقابل همه بازیکنان، رو به پوگبا گفته که او دیگر حق زدن ضربات پنالتی را نخواهد داشت. بازیکنان منچستریونایتد از رفتار سولسشائر و سرزنش پوگبا در رختکن و در مقابل دیدگان همه بازیکنان «شوکه» شده اند و بعضی اعضای تیم نیز نسبت به واکنشی که پوگبا به این مسئله نشان خواهد داد، نگران هستند.

پوگبا در تابستان به شکلی علنی اعلام کرده بود که تمایل دارد به فوتبال خود در باشگاهی دیگر ادامه دهد اما رئال مادرید، جدی ترین طرفدار او نتوانست یونایتد را با ارقام پیشنهادی خود راضی کند.

  ۱  
آی اسپورت
2019-08-22 19:54:00
نظر دهید

۱ نظر
ناصر
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۱۸
گم شه بره بابا ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر