فهرست
پیش بازی بارسلونا  - رئال مادرید/فرار بارسا یا بازگشت رئال؟
پیش بازی بارسلونا - رئال مادرید/فرار بارسا یا بازگشت رئال؟

پیش بازی بارسلونا - رئال مادرید/فرار بارسا یا بازگشت رئال؟

 

آی اسپورت- عملکرد کاملا برعکس رئال و بارسا در هفته های اخیر کفه ترازو را به نفع کاتالونیایی ها سنگین کرده و سبقت آنها در صدر جدول از رئال که مدتها با اختلاف یکه تاز لالیگا بود، انگیزه سفیدپوشان مادریدی را برای برد در نوکمپ افزایش داده است. اگرچه رئال با یک دوره افت عجیب مواجه شده و احتمال ناکامی دوباره کهکشانی ها در ال کلاسیکو امشب هم وجود دارد. به خصوص که تیم انریکه آمار خیره کننده در بازی های قبلی خود ثبت کرده و متوقف کردن مسی در اوج در خط حمله بارسلونا شاید بزرگ ترین دغدغه رئال در بازی برگشت دو تیم در لالیگا باشد. 

 

هفته بیست و هشتم لالیگا

 

زمان بازی: 00:30

 

آب وهوا: بارانی

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 

 

بازیکنان غایب

 

 

بارسلونا:

 

توماس فرمایلن

 

رئال مادرید:

 

خامس رودریگس

 

 

پیش بینی:

 

-بارسلونا در هجده بازی قبلی خود تنها یک بار شکست خورده و دراین مدت حتی یک نتیجه مساوی هم کسب نکرده و با اقتدار هرچه تمام به ال کلاسیکو آمده است.

- رئال در لیگ قهرمانان به شالکه باخت ولی به مرحله بعدی صعود کرد و بارسا با پیروزی مقابل سیتی این تیم را از گردونه رقابتها حذف کرد.

-تیم آنچلوتی در بازی های قبلی نمایش مقبولی نداشته و تنها در پنج بازی قبلی اش دو برد کسب کرده است. شکست برابر شالکه و بیلبائو و تساوی با ویارئال نگرانی های زیادی در میان هواداران این تیم قبل از ال کلاسیکو ایجاد کرده است.

-دو تیم تنها یک امتیاز در جدول رده بندی فاصله دارند و بارسلونا صدرنشین لالیگاست. پیروزی احتمالی بارسا موقعیت این تیم را در جدول بهبود خواهد بخشید و برد رئال به منزله پایان بحران فعلی آنها تلقی خواهد شد.

-مسی با وجود درخشش مقابل منچسترسیتی نتوانست دروازه حریف را باز کند. او در سه بازی قبلی خود در لالیگا شش گل زده و کریس رونالدو در همین تعداد بازی تنها یک بار دروازه حریفان را فرو ریخته است. 

 

     
آی اسپورت
2015-03-22 09:14:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر