فهرست
نگرانی بزرگ یونایتد؛ جدایی دخئا به صورت بازیکن آزاد
نگرانی بزرگ یونایتد؛ جدایی دخئا به صورت بازیکن آزاد

نگرانی بزرگ یونایتد؛ جدایی دخئا به صورت بازیکن آزاد

آی اسپورت – منچستریونایتد با نگرانی بزرگی روبرو شده و آن احتمال جدایی داوید دخئا دروازه بان این تیم در تابستان امسال به عنوان بازیکن آزاد است. اگر سنگربان اسپانیایی قراردادش را با این تیم تمدید نکند، یونایتد برای بازیکنی که  گفته شده 50 میلیون پوند قیمت دارد، هیچ مبلغی از تیمهای دیگر دریافت نخواهد کرد.

قرارداد کنونی دخئا 24 ساله در پایان این فصل به پایان می رسد و با توجه به عدم تمدید آن در این مدت، نگرانی های باشگاه منچستری نسبت به یک ضرر هنگفت مالی در بازار نقل وانتقالات توجیه منطقی دارد. یک منبع آگاه در باشگاه یونایتد به دیلی میرر گفت:\" هیچ نشانه ای مبنی بر تمدید قرارداد دخئا با تیم وجود ندارد و او در پایان فصل در مورد آینده اش تصمیم می گیرد.در مورد دخئا گفته شده که او حدود 50 میلیون پوند ارزش دارد ولی این رقم غیرواقعی است برای اینکه شاید فقط یک باشگاه بتواند او را با چنین پولی دراختیار گیرد.\"

تمایل رئال مادرید به جذب سنگربان سابق اتلتیکو مادرید از مدتها پیش بر همه محرز بوده و آنها به دنبال عقد یک قرارداد طولانی مدت با دخئا هستند.

پیشترگفته شده بود که دخئا در صورت جدایی بیل از رئال و انتقال او به یونایتد، در این معامله گنجانده خواهد شد. اما بعید است چنین اتفاقی رخ دهد. دخئا در سال 2011 با 18 میلیون پوند به یونایتد پیوست. 

     
آی اسپورت
2015-03-22 10:06:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر