فهرست
گزینه‌هایی جذاب برای بارسا
گزینه‌هایی جذاب برای بارسا

گزینه‌هایی جذاب برای بارسا

آی‌اسپورت- بعد از این که عثمانه دمبله مصدوم شد، بارسلونا با بحران بازیکن مناسب برای پر کردن جای خالی او مواجه است. اما چند بازیکن آزاد وجود دارند که پیوستنشان به بارسلونا می‌تواند جذاب باشد. در زیر به این افراد اشاره می‎کنیم.

رونالدینیو/ او سابقه بازی در بارسا را دارد و با 37 سال سن در حال بدون تیم است و هرگز هم رسما اعلام بازنشستگی نکرده است. او محبوب هواداران بارسا است و مطمئنا از بازگشتش به تیم استقبال می‌کنند.

آنتونیو کاسانو/ بازیکن ایتالیایی یک بار اعلام کرده بود که بزرگ‌ترین اشتباه دوران بازی کردنش رفتن به رئال مادرید بوده است. اما آیا او پیشنهاد بازگشت به اسپانیا و بازی در نیوکمپ را رد می‌کند؟ بازیکن 35 ساله در حال حاضر بدون تیم است، دو بار هم اعلام بازنشستگی کرده، اما دوباره بازگشته است.

خوزه آنتونیو ریس/ او یکی دیگر از بازیکنانی است که در اوج دوران بازی کردنش به رئال مادرید، رقیب دیرینه بارسا ملحق شد و در دورانی که به طور قرضی از آرسنال به این تیم آمده بود قهرمان لالیگا هم شد. او 34 سال سن دارد و فصل 17-2016 را در کاتالونیا گذرانده و در اسپانیول بازی کرده است. البته صحبت‎هایی از احتمال پیوستنش به لیگ چین وجود دارد.

دیگو کاپل/ زمانی او یکی از بازیکنان اروپا بود که همه تیم‌ها به دنبال جذبش بودند. او 29 سال سن دارد و بعد از 12 ماه حضور در تیم بلژیکی بازیکن آزاد شده است. آن هم در شرایطی که می‌تواند از دوران اوج بازی کردنش لذت ببرد.

مارک گونزالس/ بازیکن اهل شیلی آخرین بار در کولوکولو بازی کرده است، اما در حال حاضر بدون تیم است. او در اسپانیا هم در آلباسته، رئال سوسیداد و رئال بتیس بازی کرده است و در حال حاضر 33 سال سن دارد. مطمئنا اگر از باشگاه کاتالانی تماسی داشته باشد و به او پیشنهاد داده شود، آن را رد نمی‌کند.

دیگو فورلان/ او در حال حاضر 38 سال سن دارد. در فوتبال اسپانیا هم بازی کرده و سابقه گلزنی خوبی هم داشته است. در ویارئال و اتلتیکو مادرید بازی کرده و حتی جایزه پیچیچی را هم دو بار برده است. او همچنین سابقه بازی در منچستریونایتد را هم دارد و در حال حاضر بازیکن آزاد است.

گزینه‌های قبال توجه دیگر/ فلوران مالودا، ملی‌پوش اسبق فرانسه کسی بود که زمانی شدیدا به بارسا نسبت داده می‌شد و در حال حاضر بازیکن آزاد و 37 ساله است. کلودیو پیزارو 38 ساله هم بازیکن آزاد است. البته جوزپه روسی هم یکی از گزینه‌ها است که در حال حاضر دوران ریکاوری بعد از پنجمین مصدومیت جدی‌اش را می‌گذراند.

 

 

 

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-09-19 14:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
وحید بارسایی پرسپولیسی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۴۰
ایکاش میشد توز رو خرید....
۱
آی اسپورت جان....
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۴۴
واقعا بااین مطلب مسخرتون به شعور مخاطبینتون توهین کردید
مخصوصا طرفدارای بارسلون
روانی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۴۸
مجتبی جباری هم هست که تازه از مصدومیت اومده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر