فهرست
زیر سایه اسمی‌های گل‌نزن؛ قربانی «قربانی» نشد
زیر سایه اسمی‌های گل‌نزن؛ قربانی «قربانی» نشد

زیر سایه اسمی‌های گل‌نزن؛ قربانی «قربانی» نشد

آی اسپورت - علی قربانی پس از سپری کردن دو فصل موفقیت آمیز همراه با علی منصوریان در نفت، در ابتدای فصل جدید با همان مربی راهی استقلال تهران شد. به نظر می‌آمد حضور مهاجمانی مثل کاوه رضایی و آرش افشین، این اجازه را به قربانی ندهد تا او درخشش خود را در استقلال تکرار کند. با شروع فصل و عملکرد نه چندان خوب فوروارد‌های نامدار استقلال اما بالاخره در بازی سوم مقابل صنعت نفت، فرصت به علی قربانی رسید تا در ترکیب فیکس استقلال به میدان برود.

علیرغم شکست آبی‌ها در آن بازی این مهاجم بلندقد با گلی که زد توانست جای خود را در ترکیب به دست آورد. او بعد از دو بازی فیکس نبودن مقابل ماشین سازی و پرسپولیس بار دیگر مقابل ذوب آهن از ابتدا فرصت بازی پیدا کرد و توانست با گل ارزشمندی که برای استقلال به ثمر رساند، توانایی‌های خود را به همه نشان دهد. قربانی که با قدبلند و قدرت دوندگی‌اش می‌تواند همیشه تیمش را در جریان بازی اصطلاحا بالا نگه دارد، در جام حذفی هم خودی نشان داد و با گلزنی برای استقلال مقابل ملوان نوین اجازه نداد که بازی برای آبی‌ها گره بخورد.

آمار قربانی در لیگ نشان می‌دهد که او در 396 دقیقه حضور در میدان توانسته 2 گل به ثمر برساند. 2 گلی که کاوه رضایی آنها را در 662 دقیقه زده است. ناتوانی مهاجمان گرانقیمت و نام آشنای خط حمله استقلال در درخشیدن، این فرصت را به قربانی 26 ساله داد تا با تحمیل کردن خود به منصوریان و به جا گذاشتن عملکردی قابل قبول تا اینجای کار به مرد اول خط حمله استقلال بدل شود.
حالا او امید منصوریان و استقلال در این روزهای متشنج و پر از بحران است. در روزهایی که هر ناکامی کوچکی می‌تواند این تیم را با چالش‌هایی اساسی رو به رو کند، علی قربانی هم فرشته نجات استقلالی‌هاست. همین شرایط استقلال است که فرصت خودنمایی بیشتری به قربانی می‌دهد تا توانایی‌هایش را بیشتر از قبل به رخ فوتبالی‌ها بکشد.

 

منبع: ایران ورزشی

۴    
آی اسپورت
2016-10-03 10:49:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر