فهرست
یورولیگ؛ توقف رم؛ پیروزی آرسنال و یونایتد
یورولیگ؛ توقف رم؛ پیروزی آرسنال و یونایتد

یورولیگ؛ توقف رم؛ پیروزی آرسنال و یونایتد

آی اسپورت - شب سوم از مرحله گروهی لیگ اروپا، با انجام ۱۳ مسابقه آغاز شد که در مهمترین بازی ها، یونایتد مقابل پارتیزان پیروز شد. آلکمار به بردی پر گل رسید. رم در ایتالیا مقابل مونشن گلادباخ متوقف شد و دیدار پورتو و رنجرز به تساوی ۱-۱ انجامید. در گروه هفتم مسابقات، یانگ بویز سوئیس مقابل رقیب نامدارش، فاینورد به برتری ۲-۰ رسید. دیدار پورتو و گلاسکو رنجرز در این گروه، با تساوی ۱-۱ پایان یافت. لوئیز دیاز برای میزبان گلزنی کرد و سپس مورلوس بازی را به تساوی کشاند. در این گروه یانگ بویز با ۶ امتیاز صدرنشین است و پورتو و رنجرز با ۴ امتیاز در رده های بعدی هستند.

در گروه هشتم، لودوگرتس در خانه مقابل اسپانیول تن به شکست ۱-۰ داد تا تیم اسپانیایی با ۷ امتیاز صدرنشین پایان دور رفت باشد. زسکامسکو هم با شکست ۱-۰ مقابل فرانس واروش سومین باختش را پذیرفت. در گروه نهم، دیدار سنت اتین و اوکساندریا ۱-۱ تمام شد و بازی خنت و وولفسبورگ با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت. در این گروه خنت و وولفسبورگ ۵ امتیازی هستند و دو تیم دیگر گروه ۲ امتیاز دارند.

در گروه دهم، بازی حساس رم و مونشن گلادباخ در پایتخت ایتالیا ۱-۱ به اتمام رسید. نیکولو زانیلو در دقیقه ۳۳ گل نخست بازی را به ثمر رساند و در دقیقه ۹۰ استیندل از روی نقطه پنالتی بازی را ۱-۱ کرد. باشاک شهیر توانست در خانه ولفسبرگر را با ۱ گل شکست دهد. در این گروه رم ۵ امتیاز دارد و باشاک شهیر و ولفسبرگر ۴ امتیاز دارند.

در گروه یازدهم، براگا در خانۀ بشکیتاش ۲-۱ پیروز شد. وولوز نیز توانست در خارج از خانه مقابل اسلوان براتیسلاوا ۲-۱ پیروز شود. در این گروه براگا ۷ امتیازی و صدرنشین است. وولوز هم با ۶ امتیاز دوم است.

در گروه دوازدهم، منچستریونایتد در یک بازی سخت بالاخره توانست طعم برد خارج از خانه را بچشد. در این بازی، یونایتد با تک گل مارسیال از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۴۳ پارتیزان بلگراد را شکست داد. این نخستین برد یونایتد در خارج از خانه از ماه مارس ۲۰۱۹ است. ضمن اینکه شیاطین سرخ بعد از ۵ هفته از دست دادن برتری های ۱-۰ بالاخره از داشته خود محافظت کردند. در دیگر بازی این گروه، الکمار با ۶ گل آستانه را در هم کوبید. در این گروه یونایتد ۷ امتیاز دارد. آلکمار هم صاحب ۵ امتیاز است.

رقابت های دور رفت مرحله گروهی لیگ اروپا، پنج شنبه شب با انجام ۱۱ بازی دیگر به اتمام رسید. در گروه نخست مسابقات سویا در خانه خود به مصاف دودلانژ رفت که ۳-۰ پیروز شد. فرانکو واسکس دو بار و مونیر الحدادی گلزنان سویا در این بازی بودند تا آنها با ۹ امتیاز دور رفت را به پایان برسانند. در این گروه قره باغ ۴ امتیاز دارد. در یک بازی گروه از نخست نیز، قره باغ در خانه مقابل آپوئل به تساوی ۲-۲ رسید.

در گروه دوم دیدار دیناموکیف و کپنهاگن در اکراین با تساوی ۱-۱ پایان یافت، مالمو هم توانست در خانه خود ۲-۱ لوگانو را از پیش رو بردارد. دیناموکیف و کپنهاگن هر دو ۵ امتیاز دارند. مالمو هم با ۴ امتیاز سوم است. در گروه سوم، ختافه در اسپانیا با ۱ گل از بازل شکست خورد. کراسنودار هم در ترکیه توانست با نتیجه ۲-۰ از سد ترابوزان اسپور بگذرد. مجید حسینی در این بازی ۹۰ دقیقه روی نیمکت حضور داشت. در این گروه بازل ۷ امتیازی است، ختافه ۶ امتیاز دارد و ترابوزان فقط ۱ امتیاز کسب کرده است.

در گروه چهارم، دیدار آیندهوون و لاسک در هلند با تساوی ۰-۰ پایان یافت. اسپورتینگ هم در خانه با ۱ گل از سد روزنبرگ گذشت. در گروه دی مسابقات، آیندهوون با ۷ امتیاز صدرنشین است، اسپورتینگ و لاسک به ترتیب با ۶ و ۴ امتیاز دوم و سوم هستند. در گروه پنجم، کلوژ در فرانسه ۱-۰ رن را شکست داد و سلتیک در خانه خود لاتزیو مدعی را ۲-۱ مغلوب ساخت. مانوئل لاتساری دقیقه ۴۰ بازی را ۱-۰ به نفع میهمان کرد ولی کریستینه دقیقه ۶۷ و سپس جولین دقیقه ۹۰ برای سلتیک گلزنی کردند تا تیم اسکاتلندی با ۷ امتیاز صدرنشین گروه خود لقب گیرد. لاتزیو دور رفت را با ۳ امتیاز به پایان رساند.

در گروه ششم، اینتراخت فرانکفورت ۲-۱ استانداردلیژ را مغلوب ساخت و آرسنال در یک دیدار سخت ۳-۲ از سد ویتوریا گیمارش پرتغال گذشت. ادواردز و دوارته در دقایق ۸ و ۳۶ برای میهمان گلزنی کردند. مارتینلی در دقیقه ۳۲ و په په دو بار و روی دو ضربه آزاد در دقایق ۸۰ و ۹۰ گلزنی کرد تا تیمش را پیروز میدان کند و آرسنال ۹ امتیازی شود.

 

 

     
آی اسپورت
2019-10-25 01:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر