فهرست
دکه آنلاین: پرسپولیس مثل بارسا
دکه آنلاین: پرسپولیس مثل بارسا

دکه آنلاین: پرسپولیس مثل بارسا

آی اسپورت –  تیتر یک خبر ورزشی به مصاحبه دیروز مجتبی جباری اختصاص دارد که از مدیرعامل استقلال و همچنین منصوریان انتقاد کرده است. این روزنامه از قول علی جباری ادعای پرسپولیسی ها مبنی بر تمرین مرحوم حجازی با این تیم را رد کرده. خبر جالب دیگر این روزنامه درباره عدم تمایل برانکو به حفظ یکی از مهره های سرشناس تیمش برای فصل آینده است.

 

خبر ورزشی 27 دی
خبر ورزشی 27 دی

روزنامه گل با انتشار عکسی از رحمتی مدعی شده که او دروازه بان استقلال در بازی با پدیده خواهد بود و حسینی در مشهد به میدان نخواهد رفت. این روزنامه دلیل منصرف شدن دنیزلی از حضور در تراکتورسازی را مخالفت دختر او با پیشنهاد تبریزی ها عنوان کرده. برانکو هم تیمش را به لحاظ پاسکاری با بارسلونا مقایسه کرده است.

 

روزنامه گل 27 دی
روزنامه گل 27 دی

پیروزی عکس احمدنوراللهی را روی جلد برده و از قول این بازیکن نوشته که به هواداران پرسپولیس بدهکار است. این روزنامه نوشته که دایی بعد از ملاقات با گرشاسبی، 2.3 میلیارد طلبش از پرسپولیس را به این تیم بخشید.

 

پیروزی 27 دی
پیروزی 27 دی

محسن ربیع خواه عکس روی جلد همشهری ورزشی است. این روزنامه با هافبک دفاعی قرمزها مصاحبه کرده و از او درباره انتقادات از سبک بازیش پرسیده. ربیع خواه هم گفته فوتبال را مثل فیلیپ لام ساده بازی می کند.

همشهری ورزشی 27 دی
همشهری ورزشی 27 دی

     
آی اسپورت
2018-01-17 09:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر