فهرست
ادعای جالب فن خال: لیورپول با سیستم من اوج گرفت
ادعای جالب فن خال: لیورپول با سیستم من اوج گرفت

ادعای جالب فن خال: لیورپول با سیستم من اوج گرفت

آی اسپورت – لوئی فن خال مربی یونایتد معتقد است که لیورپول حرف امروز این تیم با بهره گیری از سیستم 2-5-3 او توانست ناکامی های ابتدای فصل را جبران کند.

فن خال در مورد این بازی گفت:\" وقتی ما آنها را 3-0 شکست دادیم، لیورپول در این سطح نبود. آن نتیجه شگفت انگیز بود. چون آنها بازیکنان خوبی دارند. ولی الان لیورپول تیم خوبی شده است. اگرچه مقابل سوانزی خوب ظاهر نشد. ما در بازی آخر خود خیلی خوب بودیم. اما به یک پیروزی دیگر برای بهتر نیاز داریم تا پیشرفتی که مقابل تاتنهام داشتیم را اثبات کنیم. این بار لیورپول در خانه بازی می کند و یونایتد هم رکورد بدی در آنفیلد داشته و شرایط سختی خواهیم داشت . اما بازیکنان لیورپول کم و بیش سیستمی که  من در یونایتد شروع کردم را بازی می کنند \"

فن خال در مورد اینکه پیش از اینکه لیورپول در سال 2012 با راجرز قرارداد همکاری ببندد، خواهان جذب مربی هلندی بوده گفت:\" من درحال حاضر مربی منچستریونایتد باشگاه اول انگلیس هستم. اینکه مسوولان لیورپول با من تماس گرفتند خوشایند بود. آنها باشگاه بزرگی هستند. ولی من الان مربی یونایتد هستم. فقط می توانم از لیورپول به عنوان یک رقیب حرف بزنم.\"

 

     
آی اسپورت
2015-03-22 12:06:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر