فهرست
دوئل های ال کلاسیکو/ بیل و سوارس دوباره به هم رسیدند
دوئل های ال کلاسیکو/ بیل و سوارس دوباره به هم رسیدند

دوئل های ال کلاسیکو/ بیل و سوارس دوباره به هم رسیدند

آی اسپورت – بهترین بازیکنان جزیره در سالهای 2013 و 2014 در ال کلاسیکوی بزرگ امشب لالیگا مقابل هم قرار می گیرند. از آخرین باری که گرت بیل ستاره سابق تاتنهام و لوئیس سوارس مهاجم لیورپول رو در روی هم بازی کرده بودند، زمان نسبتا زیادی می گذرد.

آنها که تا همین چند ماه پیش آنها ستاره های بی چون و چرای رقابتهای لیگ برتر بودند، برای اثبات توانایی های خود در نبرد بزرگ امشب بارسلونا و رئال مادرید در نوکمپ بی تابی می کنند. سوارس و بیل چهار بار در دیدارهای لیورپول و تاتنهام با هم روبرو شده اند که آخرین بازی در مارس 2013 بوده. هردوی آنها بعد از تجربه حضور در لیگ برتر راهی رقابتهای لالیگا شدند. بیل راهی رئال شد و با این تیم به قهرمان جام حذفی و لیگ قهرمانان دست پیدا کرد. سوارس یک سال دیرتر از او جزیره را ترک کرده و به بارسلونا پیوست. اگرچه به دلیل محرومیت درنظرگرفته شده فیفا برای او، نتوانست تا ال کلاسیکو قبلی درماه اکتبر برای بارسلونا به میدان رود.

سوارس که در شرایط خوبی به سر می برد، در بازی امشب بار دیگر در ترکیب اصلی بارسا به میدان می رود و بی صبرانه برای سهیم بودن در اولین پیروزی تیمش مقابل رئال با حضور او لحظه شماری می کند. بیل هم که در بازی قبلی رئال با لوانته دو گل زده، انگیزه زیادی برای گلزنی در ال کلاسیکو در زمین حریف و خاموش کردن منتقدانش در لالیگا خواهد داشت. 

     
آی اسپورت
2015-03-22 12:21:37
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر