فهرست
نمایش ال کلاسیکو در پرواز های تورکیش ایرلاینز
نمایش ال کلاسیکو در پرواز های تورکیش ایرلاینز

نمایش ال کلاسیکو در پرواز های تورکیش ایرلاینز

آی اسپورت – تقریبا هیچ کجای دنیا نیست که نتوان ال کلاسیکو امشب را در آن تماشا کرد. طبق اطلاع رسانی شرکت مدیاپرو، بازی امشب بارسلونا و رئال مادرید در تمامی پرواز های تورکیش ایرلاینز به طور مستقیم برای مسافران داخل هواپیما بر فراز آسمان پخش خواهد شد. مدیا پرو بعد از توافق با شرکت هوایی خطوط ترکیه این خبر را به طور رسمی اعلام کرد.

به این ترتیب درست مشابه آنچه در مورد لیگ برتر اتفاق افتاده بود، ال کلاسیکو هم در 17 پرواز بین قاره ای شرکت تورکیش ایرلاینز قابل تماشا خواهد بود. تصاویر بازی توسط شرکت مدیاپرو از نوکمپ به فرستنده هایی که این بازی را در مسیر خطوط هوایی پخش می کنند، ارسال خواهد شد.

این بازی همچنین در بیش از 100 کشور جهان پخش می شود. به لطف توافق حاصل شده با DIRECTV، Canal+، beIN Sports این بازی برای چهارمین سال متوالی به صورت 4K تصویربرداری شده و از آمریکای جنوبی تا شرق آسیا در کشورهای مختلف پخش خواهد شد. مسوولان برگزاری رقابتهای لالیگا ساعت این بازی را به گونه ای انتخاب کرده اند که مخاطبان بیشتری در سراسر جهان امکان تماشای آن را داشته باشند. در آمریکای شمالی و مرکزی و جنوبی این بازی از ساعت 2 بعدالظهر به وقت مکزیک تا چهار بعدالظهر در میامی و 5 بعدالظهر در برزیل پخش خواهد شد.

مدیاپرو در پی شدت یافتن رقابت مسی و رونالدو، مستندی تحت عنوان Clásico, Pese a Todo تهیه کرده که شبکه های اسکای برزیل، مکزیک، ای اس پی ان استار، کانال پلوس، تی وی 4 سوئد و ان تی وی روسیه و خیلی از شبکه های دیگر آن را خریداری کرده اند.

 

     
آی اسپورت
2015-03-22 12:58:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر