فهرست
خنده‌های نیمار؛ آرامش قبل از طوفان؟
خنده‌های نیمار؛ آرامش قبل از طوفان؟

خنده‌های نیمار؛ آرامش قبل از طوفان؟

آی اسپورت - حضور نیمار، خبر جدید جلسه تمرینی اخیر پاری‌سن‌ژرمن بود. در حال حاضر نیمار در جمع شاگردان توماس توخل است و به عنوان یکی از بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن خودش را برای شروع فصل جدید آماده می‌کند. در شرایطی که گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد احتمال جدایی او از پی.اس.جی و بازگشتش به بارسلونا به گوش می رسد، اما نیمار امروز شاد و خندان درکنار امباپه و سایر هم‌تیمی‌هایش به تمرین پرداخت. این اولین باری است که نیمار درکنار سایر بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن، در اردوی پیش فصل حضور می‌یابد. او در اولین بازی دوستانه پاری‌سن‌ژرمن در این فصل حتی روی نیمکت ذخیره‌های تیمش نیز حضور نداشت و همچنان تمریناتش را دنبال می‌کند.

پاری‌سن‌ژرمن در اولین بازی دوستانه‌اش در اردوی پیش فصل توانست مقابل دینامو درسدن به برد قاطعانه‌ای دست بیابد و در پایان این بازی بود که توماس توخل سرمربی تیم پاریسی اعلام کرد که نیمار از قبل از آغاز رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا قصد ترک این تیم را داشته و بدین ترتیب تمام گمانه‌زنی‌های هفته‌های اخیر را تائید کرد.

نیمار حالا و یک هفته دیرتر از زمان پیش بینی شده به اردوی پی‌اس‌جی پیوسته است. او قرار بود که روز 8 جولای به پاریس بازگردد وبه خاطر همین تاخیرش قطعا جریمه خواهد شد. امروز تصاویری توسط باشگاه پاری‌سن‌ژرمن منتشر شده و در آن نیمار را شاد و خندان در جمع هم‌تیمی‌هایش مشغول تمرین کردن می‌بینیم. بازی دوستانه بعدی پاری‌سن‌ژرمن روز شنبه مقابل نورنبرگ خواهد بود و آنها روز چهارشنبه ۲۴ جولای به چین سفر خواهند کرد و دراین سفر به طور قطع نیمار کاروان پاریسی را همراهی خواهد کرد.

۱    
آی اسپورت
2019-07-18 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر