فهرست
ایران - شیلی: رقابت تیم اول آسیا با تیم پانزدهم جهان
ایران - شیلی: رقابت تیم اول آسیا با تیم پانزدهم جهان

ایران - شیلی: رقابت تیم اول آسیا با تیم پانزدهم جهان

آی اسپورت- به نقل از رسانه‌های ورزشی عربی، دو تیم ملی فوتبال ایران و شیلی روز ششم فروردین در ورزشگاه سنت پولتن اتریش، در حالی به دیدار هم خواهند رفت که شیلی سه روز بعد در لندن و در ورزشگاه شصت هزار نفری امارات آرسنال، به مصاف تیم ملی برزیل می‌رود و ایران هم پنج روز بعد در استکهلم، مهمان تیم ملی سوئد است. در این دیدار تیم شیلی با ترکیبی که در جام جهانی حاضر شد، به میدان خواهد رفت.

شاخص‌ترین بازیکن شیلی، الکسیس سانچز است که از بارسلونا به آرسنال پیوسته و نقشی کلیدی در این تیم دارد. ادواردو وارگاس مهاجم کوئینز پارک رنجرز و فابیان اورلانا از سلتاویگو هم دیگر عناصر شیلی به عنوان مهاجم هستند.

این دو تیم که قرار بود شش ماه پیش با هم دیدار کنند، با مخالفت برخی باشگاه ها و ناتوانی فدراسیون فوتبال ایران از تامین هزینه 300 هزار دلاری اردو در پرتغال روبرو شدند و به همین دلیل شش فروردین به مصاف هم خواهند رفت.

در جدول رده بندی فیفا ایران رتبه 42 و شیلی رتبه 15 را دارند. شیلی بارها تیم های بزرگ فوتبال جهان را شکست داده و در جام های جهانی هم رتبه های خوبی به دست آورده است.

تیم ملی فوتبال ایران همچون همیشه در بحران سرمربی قرار دارد، درحالی که همتای شیلیایی اش سال هاست که سرمربی گری این تیم را با آرامش به عهده دارد.

     
آی اسپورت
2015-03-22 15:31:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر