فهرست
خاکپور: حضور آزمون و جهانبخش به تیم امید انرژی مضاعف داد
خاکپور: حضور آزمون و جهانبخش به تیم امید انرژی مضاعف داد

خاکپور: حضور آزمون و جهانبخش به تیم امید انرژی مضاعف داد

آی اسپورت- نشست خبری 5 سرمربی تیم‌های گروه C مقدماتی المپیک به طور همزمان صبح امروز در فدراسیون فوتبال برگزار شد. محمد خاکپور سرمربی تیم ملی امید در ابتدای صحبت‌های خود با خوش‌آمدگویی به اصحاب رسانه و همچنین تبریک سال نو گفت: من به تیم‌های حاضر در ایران خوش‌آمد می‌گویم و امیدوارم میهمان‌نوازی ایرانی‌ها را بببینند. برخلاف تصورها، گروه ما آسان نیست چون از همه ما از یکدیگر شناخت کمی داریم. به طور مثال من از سه تیم اولی که می‌خواهم با آنها بازی کنم شناخت بسیار کمی دارم. این گروه می‌تواند برای هر تیمی سرنوشت‌ساز باشد و هر تیمی شانس صعود از این گروه را دارد.

 میزان آمادگی تیم امید: از نظر آمادگی بدنی و هم از نظر روحی در بهترین شرایط هستیم و بازیکنانمان از انگیزه خوبی برخوردار هستند. فکر می‌کنم حضور جهانبخش و آزمون به تیم انرژی مثبت داده است اما درباره هماهنگی این دو بازیکن با تیم باید بگویم که از آنجا که جهانبخش و آزمون در تیم‌های بین‌المللی بازی کرده‌اند، به راحتی می‌توانند با تیم هماهنگ شوند. ضمن اینکه این دو بازیکن سال‌هاست در تیم‌های امید و جوانان کنار بازیکنان حال حاضر تیم ملی امید بازی کرده‌اند و شناخت خوبی از هم دارند. ما با تمام قدرت بازی‌ها را شروع می‌کنیم اما درباره تیم نپال باید بگویم که این تیم فوتبال را منظم بازی می‌کند با این حال سعی می‌کنیم بازی اول را با قدرت آغاز کنیم.

 حضور هواداران در ورزشگاه آزادی : همانطور که قبلا ثابت شده، فوتبال جزئی از زندگی مردم است امیدوارم فردا برای حمایت از تیم ملی به ورزشگاه بیایند تا با کمک هم بعد از 44 سال یکی از تیم‌های صعودکننده به المپیک باشیم. فدراسیون‌ هم برنامه‌ریزی خوبی برای حضور هواداران در ورزشگاه انجام داده است.

حرف آخر: از فدراسیون فوتبال و همین‌طور ای‌اف‌سی برای برنامه ریزی دقیق این مسابقات تشکر می‌کنم. از تمام تیم‌هایی که در ایران حضور دارند نیز تشکر می‌کنم و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم من این قول را می‌دهم که با تمام توان برای سرافرازی پرچم ایران تلاش کنیم.

     
آی اسپورت
2015-03-22 13:33:08
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر