فهرست
احتمال جدایی لمپارد از منچسترسیتی درهمین ماه
احتمال جدایی لمپارد از منچسترسیتی درهمین ماه

احتمال جدایی لمپارد از منچسترسیتی درهمین ماه

آی اسپورت – فرانک لمپارد ممکن است آخر همین ماه تصمیم به ترک منچسترسیتی و بازگشت به تیم اصلی اش در آمریکا بگیرد. هافبک 36 ساله سیتیزین ها که در بازی دیروز مقابل وست برومویچ از ابتدا در ترکیب سیتی قرار گرفت، به دلیل عدم قرارگرفتن در ترکیب اصلی تیم در بازی های قبلی ناراضی است.

سیتی در زمان حضور قرضی لمپارد در این تیم، موفقیت های قابل توجهی به لطف حضور او در میانه میدان کسب کرد و او نقش مهمی در زمان حضور یحیی توره در مدت برگزاری رقابتهای جام ملتهای آفریقا در ترکیب این تیم داشت.قرار شده بود لمپارد که به تیم نیویورک سیتی ام ال اس پیوسته، به طور قرضی تا پایان رقابتهای این فصل لیگ برتر در تیم منچستری بازی کند و سپس راهی ام ال اس شود. او در این فصل 30 بازی انجام داده که البته در بیشتر آنها به عنوان بازیکن تعویضی در ده دقیقه آخر به میدان آمده است.

رقابتهای ام ال اس از دو هفته پیش شروع شده و او ترجیح می دهد به جای نیمکت نشینی در لیگ برتر، به عنوان یک ستاره در این رقابتها بدرخشد. بازار نقل وانتقالات ام ال اس تا آخر ماه مه باز خواهد بود. سیتی بازیکنان زیادی دراختیار دارد و با توجه به حذف این تیم از جام حذفی و لیگ قهرمانان، این تیم فقط هشت بازی دیگر در لیگ برتر تا انتهای فصل انجام خواهد داد.

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-03-22 14:09:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر