فهرست
پشت‌پرده سکوت کی‌روش: بیانیه می‌دهد؟
پشت‌پرده سکوت کی‌روش: بیانیه می‌دهد؟

پشت‌پرده سکوت کی‌روش: بیانیه می‌دهد؟

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در صحبت های تند سرمربی تیم ملی را مورد حمله قرار داد تا اختلاف این دو مربی سرشناس فوتبال ایران یک بار عیان شود.مرد کروات کار را به جای باریک رساند و هر انتقادی از سرمربی تیم ملی در ذهنش داشت را مطرح کرد و نوک پیکان حملاتش را مقابل سرمربی تیم ملی قرار داد. اما برانکو خوب می داند این پایان کار نیست و او باید در انتظار پاسخ کارلوس کی‌روش بماند پاسخی که مطمئنا بسیار تند خواهد بود.

برانکو امروز در بخشی از صحبت های خود گفت: اگر پرسپولیس و سایر تیم هایی که در لیگ قهرمانان آسیا بازی دارند به دور بعدی صعود نکنند، مقصر اصلی کی روش است. سازمان لیگ هم با این برنامه مقصر است. همینطور فدراسیون فوتبال هم که این برنامه را پذیرفته مقصر است.

سرمربی پرسپولیس از سازمان لیگ هم انتقاد کرده اما مقصر تمام این مشکلات را سرمربی تیم ملی می داند. استدلال برانکو این است که کی‌روش با وجود اطلاع داشتن از تمام این مشکلات هر زمان که دلش می خواهد برای اردوی تیم ملی برنامه ریزی می کند بدون اینکه شرایط تیم های لیگ را در نظر بگیرد.

عصبانیت برانکو در نشست خبری امروز به حدی بود که در ابتدای صحبت هایش مشت محکمی به روی میز کوبید و صحبت هایش را آغاز کرد. اما این پایان کار نیست. از یک گویا کارلوس کی روش که به همراه تیم ملی در امارات حضور دارد پاسخ بی رحمانه ای  برای سرمربی پرسپولیس آماده کرده. احتمال دارد این پاسخ یک بیانیه باشد و این احتمال هم هست در یک گفت و گو مطرح شود. شنیده های ما حاکی از آن است که سرمربی تیم ملی پاسخ بی‌رحمانه ای را برای برانکو آماده کرده اما معلوم نیست چه زمانی آن را منتشر کند. یکی از اطرافیان سرشناس کی روش به سرمربی تیم ملی پیشنهاد کرده به جای اینکه پاسخ تندی به برانکو بدهد یا اصلا پاسخی ندهد و یا تعدیل شده حرف‌هایش را مطرح کند. هر چه هست کارلوس پس از اظهارات برانکو تبدیل به عصبانی ترین مرد فوتبال ایران شده اما مشخص نیست به چه ترتیب پاسخ برانکو را بدهد. باید در انتظار ساعت های آینده باشیم.

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-01-02 18:29:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
مصطفی
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۴۱
وقتی روزنامه نگارامون نمیفهمن (یا نمیخوان بفهمن) تو دعوای کیروش و برانکو حق با کیه چجور میشه از رسانه امید داشت که باعث پیشرفت فوتبالمون بشن. از صبح تا حالا که برانکو دو کلام حرف حق زده، هر نیم ساعت یه بار دارین یه مطلب علیه برانکو مینویسین، دریغ ار یه جو دانش و انصاف.
فرهاد
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۴۲
وقاحت مافیای فوتبال ایران!
هم صعود به جام جهانی را می طلبند و هم قهرمان نشدن پرسپولیس را آرزو می کنند!
عباس
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۱۶
حالا بزار آقای کیروش از مرخصی 100 روزش بیاد بعد
۳
محمد
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۴۴
معلومه که پاسخ تندی میده، چون شماها تو باند رسانه ای کیروش هستین و بهش مشورت میدین که کی و کجا و چی بگه برای کوبیدن طرف مقابل
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر