فهرست
عنایتی پیراهن استقلال را زیر لباسش پوشیده بود
عنایتی پیراهن استقلال را زیر لباسش پوشیده بود

عنایتی پیراهن استقلال را زیر لباسش پوشیده بود

آی اسپورت- روز گذشته روز ویژه ای برای  رضا  عنایتی  بود.او در مصاف با پرسپولیس با پیراهن شماره 10 و در غیاب مرتضی کاشی بازوبند کاپیتانی را به بازو بسته بود  اما از همان دقیقه ورود به زمین برای  گرم کردن تا پایان مسابقه مورد عنایتویژه هوادران پرسپولیس قرار گرفت.
البته  خبری از فحاشی و به کار بردن الفاظ رکیک نبود اما  پرسپولیسی ها در تمام 90 دقیقه با القابی مثل پینوکیو  روی اعصاب او رژه می رفتند.
در نقطه مقابل  عنایتی هم برای گلزنی و پنجمین گلش به پرسپولیس انگیزه یژهع ای داشت.او که در بازی رفت هم در گلزنی ناکاتم مانده بود دو بار توسط  نیلسون در نیمه نخست ناکام ماند  اما در دقیقه 39 فرصت یافت تا به خواسته اش برسد که ضربه پنالتی او نیز توسط گلر برزیلی پرسپولیس  مهار شد.
عنایتی در نیمه دوم موقعیتی نداشت تا اینکه در ثانیه های پایانی بازی  با تعارف مدافعان پرسپولیس بالاخره گل زد و درست بعد از ثبت این گل و جلو افتادن در جدول آقای گلی لیگ  فغانی سوت پایان را کشید تا عنایتی شادی گل ویژه اش را انجام نداده بود.
دیروز عنایتی زیر پیراهن خود پیراهن استقلال را به تن کرده بود  و قصد داشت بعد از گلزنی به پرسپولیس مثل میلاد میداودی  علاقه اش را به تیم سابق خود نشان دهد    و البته  هوادران پرسپولیس را بیشتر زجر بدهد اما در نیمه نخست ناکام ماند و در ثانیه آخر هم  بعد از گلزنی  قید این حرکت ویژه را زد.
با این حال عنایتی بعد از گلزنیدر دقیقه 93 ژست عجیبی گرفت و رو به سکوهای روبروی جایگاه که 90 دقیقه روی اعصابش رژه رفته بودند با خشم  و غضب فراوان دست زد تا به خاطر دادن لقب های عجیب و غریب  و هو کردنش از سوی هوادران پرسپولیس اینچنین از آنها تشکر کند!
     
آی اسپورت
2014-02-22 20:07:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر