فهرست
۶ سال گذشت: آخرین شکست خانگی بارسلونا
۶ سال گذشت: آخرین شکست خانگی بارسلونا

۶ سال گذشت: آخرین شکست خانگی بارسلونا

آی‌اسپورت- آخرین تیمی که توانست در نوکمپ پیروز شود و سه امتیاز بازی را به دست آورد رئال بتیس بود. پس از آن ۲۸ دیدار در ورزشگاه بارسلونا برگزارشد و آبی اناری ها توانستند ۲۴ برد و چهار تساوی به دست آورند. همچنین ۷۸ گل به ثمر رساندند و تنها ۱۸ بار دروازه‌شان باز شد. تنها تاتنهام ( یک بر یک) و اسلویا پراگ (صفر بر صفر) در لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید (یک بر یک) در کوپا دل ری و والنسیا (۲ بر ۲) در لالیگا در یک سال گذشته در نوکمپ شکست نخوردند.

مشکل بارسلونا در یک سال اخیر بازی‌های خارج از خانه بوده است. آبی اناری ها در بیرون از نوکمپ متزلزل ظاهر می‌شوند و به همین خاطر بازیکنان و کادر فنی می‌دانند می‌توانند فردا شب  برابر دورتموند نتیجه لازم را کسب کنند تا صعودشان به بازی آخر نکشد (برابر اینتر در میلان).

بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا آخرین بار به عنوان میزبان یکم می ۲۰۱۳ شکست خورد. این اتفاق در نیمه نهایی رخ داد و بایرن با سه گل تیم کاتالانی را شکست داد. بعد از این شکست آبی اناری ها ۳۴ بازی در این ورزشگاه انجام دادند و رکورد ۳۰ برد و چهار تساوی را به ثبت رساندند. بارسلونا چهارشنبه شب از هفته پنجم لیگ قهرمانان به مصاف دورتموند می‌رود. 

     
آی اسپورت
2019-11-26 13:13:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر