فهرست
گزارش روز: لو: بعد از جام جهانی 2018 به اسپانیا می روم
گزارش روز: لو: بعد از جام جهانی 2018 به اسپانیا می روم

گزارش روز: لو: بعد از جام جهانی 2018 به اسپانیا می روم

آی اسپورت – یواخیم لو مربی تیم ملی آلمان ایده های مشخصی برای آینده دارد. مربی تیم ملی قهرمان جهان از حالا برای آینده برنامه ریزی های لازم را کرده و در گفت وگویی با شبکه زد دی اف آلمان گفته که بعد از جام جهانی روسیه راهی رقابتهای باشگاهی اسپانیا می شود.

لو در مورد اینکه در فصل 2022-2023 که همراه با زمان برگزاری رقابتهای جام جهانی قطر است، روی نیمکت چه تیمی حضوردارد، گفت:\" می خواهم در اسپانیا مربیگری کنم. آنجا همین فلسفه بازی من حاکم است. در اسپانیا فوتبال هجومی و تکنیکی دارند و برای همین لیگ باشگاهی این کشور را خیلی جالب می دانم.\" درسال 2022 مسی 35 ساله خواهد بود و شاید هنوز بتواند یکی دو فصلی درسطح بالا فوتبال بازی کند.\"

مربی ژرمن ها درعین حال روی تیم ملی کشورش هم تمرکز دارد:\" قرار نیست همیشه با سیستم 1-5-4 بازی کنیم. من چند ناظر فدراسیون را به شیلی و ایتالیا فرستادم. ایتالیا با سه دفاع میانی بازی می کند وشیلی انعطاف پذیری بیشتری در ترکیب تیم ملی خود دارد. این تاکتیک ها برای مطالعه جالب هستند. تغییراتی در سبک بازی تیم ملی ایجاد می کنیم. باید بفهمیم در چه چیزهایی می توانیم بهتر باشیم.  درتلاش هستیم تا راهکارهای هجومی جدیدی پیدا کنیم. به خصوص که همه مقابل ما دفاعی بازی می کنند\"

لو در مورد شرایط سخت پودولسکی و خدیرا ستاره های تیم ملی آلمان در باشگاههای خود گفت:\" من پودولسکی را به تیم دعوت کردم برای اینکه هفته گذشته در میلان بودم و با او حرف زدم. بیشتر از ده سال است که برای تیم ملی بازی می کند و هرگز در هیچ دوره ای غایب نبوه و همواره در اختیار تیم ملی بوده و به تیم تعهد داشته است. او به حمایت ما نیاز دارد. ولی اگر بخواهد در تیم ملی باشد باید در سطح باشگاهی بهتر بازی کند.\" در مورد خدیرا شرایط متفاوت است:\" او دوره خوبی را در مادرید نمی گذارند و فکرمی کنم واقعا انگیزه زیادی برای تغییر این شرایط دارد. \"

     
آی اسپورت
2015-03-22 19:53:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر