فهرست

فن‌خال: از بازی ماتا تعجب نکردم/ لیورپول شانس قهرمانی دارد!

آی‌اسپورت: لویی‌ فن‌خال می گوید برد یک-2 منچستریونایتد در آنفیلد یکی از مهمترین بردهای دوران طولانی و پرحادثه مربیگری او محسوب می شود. فن‌خال که لیگ قهرمانان اروپا را با آژاکس برد و در سه کشور قهرمانی لیگ را به دست آورده با این برد جایگاه تیمش را در رده چهارم تثبیت کرد و پنج امتیاز از لیورپول جلو افتاد.

فن‌خال گفت: «حالا فاصله ما با لیورپول 5 امتیاز و با تاتنهام و ساوتهمپتون شش امتیاز است بنابراین این برد یکی از مهمترین بردهای دوران مربیگری من است. ما در نیمه اول بازی بهتری انجام دادیم چون در نیمه دوم دیگر خوب نبودیم و جالب بود چون یک یار بیشتر داشتیم و باید بازی خیلی راحت‌تری انجام می دادیم اما اینطور نبود. در نیمه اول هیچ موقعیتی به لیورپول ندادیم و عالی بودیم. ما دوباره لیورپول را با سلاح خودش که پرس روی توپ است، شکست دادیم. هرگز نباید این تیم را از کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دور دانست، چون هنوز 8 بازی باقی مانده. هشت بازی یعنی 24 امتیاز، لیورپول حتی می تواند قهرمان شود.»

مربی سابق آژاکس، بارسلونا و بایرن‌مونیخ تمجید ویژه‌ای کرد از ستاره تیمش، خوان ماتا که هر دو گل بازی را زد. ماتا در هفت بازی قبل از تاتنهام تنها 23 دقیقه برای تیم فن‌خال بازی کرده بود:«ماتا همیشه یکی از بازیکنان خوب من است و از این جهت مشکلی نیست. او حالا در نقش بال راست کاذب بازی می کند و ترکیب با آندر اررا و آنتونیو والنسیا موقعیت‌های خوبی را در اختیارش قرار می دهد. از بازی خوب او اصلا تعجب نکردم.»

     
آی اسپورت
2015-03-22 20:53:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر