فهرست

راجرز: مطمئنم فصل را قدرتمندانه به پایان می رسانیم

آی‌اسپورت: برندان راجرز فاش کرد استیون جرارد در رختکن از‌ هم‌تیمی‌هایش عذرخواهی کرد. کاپیتان قرمزها بعد از تنها 38 ثانیه حضور در بازی حساس تیمش با منچستریونایتد اخراج شد.

مربی اهل ایرلند شمالی لیورپول گفت:«استیون در رختکن از من و هم‌تیمی‌هایش عذرخواهی کرد. ناامیدکننده بود، ما در نیمه اول یک تکل هم نزدیم اما بازی برابری ارائه کردیم. به هر حال تیم با یک یار کمتر خودش را انطباق داد.»

او در تحلیل بازی گفت:«ابتدا خیلی عقب کشیده بودیم و آنها در کمال شایستگی از ما جلو افتادند. ما در نیمه دوم شجاعانه بازی کردیم و اگرچه عالی نبودیم اما شانس خوبی برای مساوی کردن داشتیم. فقط کمی شانس می خواستیم. ما به این باخت واکنش خوبی نشان می دهیم و در جایگاهی قدرتمند فصل را به پایان می رسانیم. تمرکز ما روی بازی بعدی است.»

لیورپول می توانست با 9 بازیکن، این دیدار را به پایان برساند به خاطر پایی که مارتین اسکرتل روی داوید دخئا گذاشت اما راجرز از مدافع اسلواک تیمش دفاع کرد:«صحنه را دیدم، بازی جریان داشت اما در تصویر آهسته بدتر به نظر می رسد و تصور می شود که او به عمد خواسته دروازه‌بان حریف را بزند. مارتین از این دست بازیکنان نیست، او فقط کم آورد.»

     
آی اسپورت
2015-03-22 21:15:19
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر