فهرست
راهکار حفظ برانکو؛ عضویت بیشتر در سامانه هواداری!
راهکار حفظ برانکو؛ عضویت بیشتر در سامانه هواداری!

راهکار حفظ برانکو؛ عضویت بیشتر در سامانه هواداری!

آی اسپورت – هواداران پرسپولیس این روز‌ها سخت نگران آینده برانکو ایوانکوویچ در تیم‌شان هستند و در شبکه‌های اجتماعی مسئولان این باشگاه را تحت فشار قرار داده‌اند تا به هر شکلی که هست پرفسور را در پرسپولیس حفظ کنند، اما در صورتی این اتفاق رخ خواهد داد که باشگاه پرسپولیس تا دوشنبه هفته آینده طلب سنگین برانکو و دستیارانش را پرداخت کند.

مذاکره با الاهلی برای تحت فشار قرار دادن باشگاه

برانکو ایوانکوویچ در فصل گذشته از اینکه مدیریت این باشگاه (حمیدرضا گرشاسبی و ایرج عرب) در پرداخت مطالبات وی و دستیارانش بارها بدقولی کردند، دلخور است و حتی کار به جایی رسید که او یک سال دریافتی از باشگاهش نداشت. این در حالی است که دستیاران وی به اتفاق بازیکنان خارجی پرسپولیس هفت ماه است حقوق‌شان عقب افتاده و در نهایت دست خالی راهی تعطیلات شدند، موردی که بیش از قبل برانکو را عصبانی کرده است. شاید به خاطر همین بود که برانکو حاضر نشد برای تمدید قرارداد بلندمدت (پیشنهاد ارائه شده از سوی عرب به او) مذاکره‌ای داشته باشد و همه چیز را به بعد از پرداخت مطالبات‌شان موکول کرد.

سرمربی کروات سرخپوشان حتی بعد از فینال جام حذفی هم سکوت اختیار کرد و به خبرنگاران گفت هر سؤالی دارید از مدیریت باشگاه  بپرسید. واکنش یا حتی اقدام بعدی برانکو برای اینکه به نوعی مدیریت باشگاه پرسپولیس را تحت فشار قرار دهد که قبل از هر اقدامی به فکر پرداخت مطالبات‌شان باشند، مذاکره با باشگاه الاهلی عربستان بود، مذاکره‌ای که وقتی جدی و رسانه‌ای شد دیگر صحبتی مبنی بر پیشنهاد عقد قرارداد پنج ساله به برانکو را از زبان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نشنیدیم.

تکاپو برای پرداخت طلب برانکو

مدیریت باشگاه پرسپولیس زمانی که دید این بار دیگر قرار نیست برانکو همچنان و به احترام هواداران تیمش در مورد مسائل مالی سکوت کند، وقتی خبر مذاکره او با الاهلی عربستان را شنید به تکاپو افتاد. البته ایرج عرب بلافاصله بعد از فینال جام حذفی از سمت خود در باشگاه پرسپولیس استعفا کرد تا به نوعی با دو قهرمانی از تیمش برود و پرداخت پول بازیکنان و مربیان تیم را به مدیرت بعدی واگذار کند، اما وزیر ورزش با استعفای وی موافقت نکرد و خواست ابتدا خیلی از مسائل را در پرسپولیس روشن کند. در حال حاضر هم مدیریت باشگاه پرسپولیس سخت به تکاپو افتاده است تا طلب مربیان خارجی خود را پرداخت کند و در اولین اقدام دست به دامان اسپانسر خودش شده تا پولی که قرار است فصل بعد بدهند را هم‌اکنون برای پرداخت بدهی‌ها هزینه کنند، اتفاقی که اگر رخ دهد مشخص نیست دستمزد فصل آینده برانکو و دستیاران کرواتش از کجا تأمین خواهد شد.

سکوت برانکو به خاطر هواداران

در روز‌های اخیر خیلی سعی کردیم با برانکو گفت‌وگویی داشته باشیم، اما او ترجیح می‌دهد به خاطر هواداران تیمش فعلاً سکوت اختیار کند. برانکو قصد دارد تا زمان تعیین کرده برای باشگاه پرسپولیس صبر کند و بعد از آن حرف‌هایش را بزند. البته که اگر پرداختی به وی انجام شود و باشگاه نیز دغدغه مالی برای فصل آینده نداشته باشد احتمال ماندن این مربی در پرسپولیس خیلی زیاد است. واقعیت ماجرا این است که برانکو به خوبی از شرایط اقتصادی جامعه ما خبر دارد و خوب می‌داند باشگاه پرسپولیس برای پرداخت ارزی دستمزد خارجی‌های خود به مراتب بیشتر از فصل قبل مشکل خواهد داشت.

آمادگی هیئت مدیره برای پرداخت طلب برانکو

یکی از اعضای هیئت مدیره که شانس زیادی برای جانشینی ایرج عرب دارد برای تسویه حساب با برانکو و دستیارانش اعلام آمادگی کرده است. او منابع مالی خوبی برای این کار در نظر دارد و قرار نیست خودش هزینه‌ای داشته باشد. این اتفاق هم زمانی رخ خواهد داد که وی حکم مدیرعاملی را بگیرد. با شرایط موجود که وزیر ورزش اصرار دارد عرب به کارش ادامه دهد هواداران پرسپولیس باید امیدوار باشند که اسپانسر به داد آنها برسد. اگرچه اسپانسر هم قبل از هر اقدامی به دنبال این است که تعداد عضو‌های سامانه‌اش افزایش پیدا کند. در واقع اسپانسر درآمدی را که از عضویت هواداران در سامانه مدنظرش دارد، می‌خواهد به باشگاه پرسپولیس بدهد. با این شرایط گره اصلی در ماجرا برانکو به دست هواداران پرسپولیس باز می‌شود، نه مدیریت این باشگاه.

 

تسنیم

۲ ۱۹  
آی اسپورت
2019-06-08 16:57:00
نظر دهید

۱۹ نظر
وحید
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۲۲
رسانه های لنگی خودتون رو جر بدین بلکه مردم رو بیشتر تلکه کنید گداها
کیسه چرک
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۱۳
اخرین باری که کیسه نجاست شماره حساب به هوادارای فلک زده اش اعلام کرد 10 میلیون بیشتر جمع نشد پس خفه خون بگیر نبت گدا
۵
پدر وحید
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۵۳
نیا خونه توشه
۱
فرهاد
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۲۴
مدیریت گدا گشنه ای
فرهاد صد پدر
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۵۳
مث شماها نمی توانیم ناموس حراجی کنیم
۱
ولی
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۲۴
راهکار اصلی همینه که خواهراتون رو مثل سابق بفرستین پیش پروفسور بلکه شارژ شه نخواد از این تیم منفور بره
کیسه چرک
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۱۳
یعنی کاری که با استوکس کردین و نگهش داشتین؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا نشد مامان و ابجیت رو میفرستیم
۵
پدر ولی
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۵۱
تجربیات شخصی خانواده و اموی محترم را در هر زمینه ای و مشکل مالی مطرح نکن
۲
...
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۲۹
همین الان هم داریم خرج کیسه نجاست رو میدیم
علی پرسپولیسی
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۳۵
غلط کردید. هوادارای پرسپولیس به زودی کمپین شراسری خروج از سامانه هواداری ایرانسل و برنامه های بعدی اعلام میشه.
ضمنا یکشنبه ساعت ۱۱:۳۰ روبروی وزارت ورزش تجمع پرسپولیسیها در اعتراض به تبعیض ها و تضعیف تیم مردمی پرسپولیس.
#همه_می‌آییم
#حق_گرفتنی_است
۳
سیامک
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۳۱
عوامفریبی از نوع مدرن ، حالا که قصد گدایی دارید لاقل شماره کارت بدید تا اینجوری پول هواداران بدبخت لنگی مستقیما جیب باشگاه بره نه جیب اپراتور ایرانسل و واسطه هایی که این وسط مردم رو تلکه میکنند ،
۲ ۱
کیسه بی رگ و ریشه
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۵۱
تو خوبی صد پدر
۲
.
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۱۲
.
مجید
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۲۴
بابا چرا شماره حساب نمیدین صدقه ها و فطریه هامون مونده دستمون خخخخخخخخخ
۳ ۱
سوپر جام هدیه فطریه ما به کیسه
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۵۲
لذت ببرین به روال اموی
۱
امیرسلیمانی
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۰۷
پس بگوووووو همش سیاه بازیه واسه ایرانسل.... احتمالا شیتیل چربی هم به برانکو می رسه بابت این حقه بازی والا بازی دو سر برد به این میگن هم جیبش پرپول میشه هم متعصبای پرسپولیسی بیشتر عاشقش میشن حقا که برانکو شیطونو درس میده!!!
۱
خر پیش تو پروفسور محسوب میشه
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۵۲
به خوودا
۱
عمر خری بین هستم
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۵۳
منم تو سامانه هواداری لنگ عضو میشم.
۳ ۱
پدر عمر خربین
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۵۲
نیا خونه توشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر