فهرست

آنچلوتی: لالیگا هنوز تمام نشده/ کریستیانو مثل همیشه بود

آی‌اسپورت: کارلو آنچلوتی ناتوانی رئال مادرید در انجام بازی یکنواخت در طول 90 دقیقه را عامل باخت به بارسلونا دانست. رئال بعد از گل تساوی کریستیانو رونالدو به بازی برگشت و نیمه اول را در شرایط بهتری نسبت به میزبان قدرتمند خود به پایان رساند. گرت بیل به گل رسید که به دلیل آفساید مردود شد و خود او روی یک ضربه کرنر می توانست گل برتری تیمش را بزند. اما بعد از گل برتری لوییس سوارس بارسلونا کنترل بازی را در اختیار گرفت و در نهایت با کسب پیروزی چهار امتیاز از رئال پیش افتاد.

آنچلوتی گفت:«از نتیجه راضی نیستم اما می توانم از شیوه بازی تیم رضایت داشته باشم. ما عملکرد خوبی در یک ساعت ابتدایی بازی داشتم و در 30 دقیقه پایانی سقوط کردیم اما در کورس قهرمانی تسلیم نمی شویم. ما در نیمه اول خیلی خوب بودیم و باید سعی می کردیم تمام بازی اینطور باشیم. لیگ تمام نشده، بارسا حالا برتری دارد مثل ما که قبل داشتیم و هر اتفاقی ممکن است بیفتد.»

او در تحلیل بازی ادامه داد:«ما دو تیم در بالاترین سطح را مشاهده کردیم و سخت است بگویم تیم بهتر برنده بازی شد. در نیم ساعت آخر ضدحملات بارسا ویران‌کننده بود. هر دو تیم می توانستند برنده باشند و بارسلونا برد. ما در دفاع محکم بودیم اما به اندازه کافی برای گرفتن یک تساوی آرام و خونسرد نبودیم. بیش از حد به توپ‍‌های بلند متکی بودیم و ایده کم آوردیم. بارسا در ضربات شروع مجدد خلاقانه عمل کرد، سوارس مهارت بالایی دارد، او فضای مناسب را به دست آورد و گل زد. فکر نمی کنم گل‌ها روی اشتباهات دفاعی ما زده شد.»

او درباره اینکه تیمش رقابت در لالیگا را به نفع قهرمانی در لیگ قهرمانان کنار بگذارد، گفت خودش و بازیکنانش روی موفقیت در هر دو رقابت تمرکز کرده‌اند.

کارلتو به انتقادات از رونالدو هم پاسخ داد:«رونالدو یک بازی کامل انجام داد. او فرصت‌های گلزنی داشت، موقعیت برای دیگران فراهم کرد، همیشه خطرناک بود، توپش به تیرک دروازه خورد. بنابراین فکر نمی کنم که یک کریستیانوی متفاوت را دیدیم.»

  ۱  
آی اسپورت
2015-03-23 09:26:10
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
دوشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۴، ۱۲:۴۱
خفه شو تو اصلا به درد بازیای لیگ نمیخوری از اول سال ٢٠١۵عامل باخت ها ریال سه نفر بیشتر نبودن خودت ,کاسیاس, راموس,نفرین و اه مورینیو به سر راموس و کاسیاس اومد ریالی ها که ادعا بهترین دفاغ و دروازه بان میکنن بازی رفت حذفی با اتلتیک چطور پنالتی راموس روی گارسیا و بازی برگشت اشتباهات دوباره راموس روی گل تورس رو یادشون رفته/کاسیاس که مشخصه از جام جهانی به اینور ریده بازی با اسلوونی یا بازی دربی که ۴تایی شدین یادتون رفت که داشت تو چارچوب ماهی میگرفت در ضمن کارلتو هم خودش مقصره که هی میخاد کلنگ(بیل) و کروس رو بازی بده///این بازی هم هر دو گل روی اشتباه راموس بود گل اول بجای سر زدن میاد شوت کنه گل دوم هم مثل دفاع های ایرانی افسایدو پر کرده و فضای پشتش خالیه///امسال اخراجت میکنن کارلتو یه جام هم نمیاری خخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر