فهرست

سوارس: این بهترین گلم بود/ نمی‌توان رئال را دست‌کم گرفت

آی‌اسپورت: لوییس سوارس گل پیروزی‌بخش خود برای بارسلونا در دیدار با رئال مادرید را بزرگترین گلش از زمان انتقال از لیورپول به نوکمپ توصیف کرد. این مهاجم 28 ساله اروگوئه‌ای که از آغاز سال 2015 یکی از بهترین بازیکنان بارسا بوده، گفت:«این مهم‌ترین گل من برای بارسا تا اینجا بود. با توجه به حریفی که برابرش بازی کردیم، اهمیت این گل دوچندان می شود. با حداکثر سرعت از فضای به دست آمده میان دو مدافع بهره بردم تا آنها زمان واکنش نشان دادن پیدا نکنند. با خوش‌شانسی این توپ وارد دروازه‌شان شد.»

گل او زمانی زده شد که تیم میهمان برتری داشت و رئال در نیمه اول حتی می توانست گل برتری را هم بزند. سوارس ادامه داد:«ما در نیمه اول در تله بازی مورد نظر آنها یعنی رودررو افتادیم و بازی از کنترل ما خارج شد. ما خیلی مستقیم بازی کردیم و مادرید در پرسینگ خیلی خوب است. ما در نیمه اول توپ نداشتیم اما می خواستیم در نیمه دوم بهتر باشیم و همینطور هم شد.»

او گفت بارسا نمی تواند خودش را قهرمان بداند چون رئال هم در ماه‌های اخیر چنین برتری داشته:«راهی طولانی در لیگ در پیش است و کار سختی داریم. ما باید از فاصله‌ای که با تیم بسیار قوی رئال به وجود آمده،‌استفاده کنیم. مثل همه لیگ‌ها، شما نمی‌دانید چه اتفاقی می افتد اگر کمی شل بگیرید.»

     
آی اسپورت
2015-03-23 09:47:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر