فهرست
سیمئونه درآستانه تمدید با اتلتیکو؛ سیتی همچنان امیدوار
سیمئونه درآستانه تمدید با اتلتیکو؛ سیتی همچنان امیدوار

سیمئونه درآستانه تمدید با اتلتیکو؛ سیتی همچنان امیدوار

آی اسپورت – دیه گو سیمئونه این هفته قرارداد تازه ای با اتلتیکو مادرید امضا می کند ولی منچسترسیتی هنوز امیدهایش را برای جذب او در تابستان از دست نداده است.

درحالیکه قراراست سیمئونه قرارداد خود را تا سال 2020 با باشگاه مادریدی تمدید کند، هنوز نام او در فهرست جانشینان احتمالی پیگرینی در تابستان این فصل به چشم می خورد. برای اینکه در قرارداد 5 ساله سیمئونه، بندی وجود دارد که براساس آن دوطرف می توانند نسبت به فسخ قرارداد اقدام کنند. ضمن اینکه درصورت کسب هرعنوان قهرمانی توسط سیمئونه، 6 میلیون پوند به عنوان پاداش به مبلغ قرارداد اواضافه می شود. اتلتیکو در زمینه خرید و فروش بازیکنان به سیمئونه اختیار تام داده تا او بتواند تیمی قدرتمند که مدعی قهرمانی در لالیگا باشد را بسازد.

سیتی نیم نگاهی به پپ گواردیولا مربی بایرن و آنچلوتی مربی رئال مادرید دارد و شانس آنها نسبت به سیمئونه برای نشستن روی نیمکت این تیم  به مراتب بیشتر است. به خصوص که کارلتو تجربه بسیار زیادی در قهرمان کردن تیم های بزرگ اروپا داشته است. اما اگر سیتی هیچ جایگزین مناسبی برای پیگرینی پیدا نکند و سیمئونه هم در مادرید بماند، مربی شیلیایی همچنان روی نیمکت این تیم ماندگار خواهد شد.

 

     
آی اسپورت
2015-03-23 11:32:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر