فهرست
آرسنال 4-1 ساندرلند؛ ژیرو با گل برگشت
آرسنال 4-1 ساندرلند؛ ژیرو با گل برگشت

آرسنال 4-1 ساندرلند؛ ژیرو با گل برگشت

سایت گل- آرسنال با درخشش الیویه ژیرو، توانست 4-1 ساندرلند را شکست بدهد و جایگاهش در رتبه دوم جدول لیگ برتر را حفظ کند.

به گزارش گانرز تراست، دقیقه 5 آرسنال روی نخستین حمله جدی خود به گل رسید. پودولسکی در میانه زمین ساندرلند توپ را به روسیچکی داد. روسیچکی بلافاصله ویلشیر را در پشت محوطه جریمه صاحب توپ کرد و جک بعد از ورود به محوطه جریمه از میان 4 بازیکن پاس بسیار خوبی را برای اولویه ژیرو فراهم کرد و جیرود نیز با یک بغل پای دقیق دروازه را باز کرد. 1 - 0.

دقیقه 8 سانتی کازورلا در پشت محوطه جرمیه صاحب توپ شد اما شوت زمین او در اختیار مانونه قرار گرفت.

دقیقه 21 جک ویلشیر در پشت محوطه جریمه توپ را به پودولسکی داد. لوکاس شوت محکمی را روانه دروازه کرد ما مامونه با واکنش عالی خود توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 30 توماس روسیچکی از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد اما ضربه او نیز در اختیار مانونه قرار گرفت.

دقیقه 31 آرسنال به گل دوم خود رسید. در حالی که توپ در میان مدافعان ساندرلند قرار داشت، فشار روسیچکی و ویلشیر موجب شد مدافع این تیم پاس رو به عقبی را ارسال کند. ژیرو در بین راه توپ ربایی کرد و با ضربه ای دقیق توپ را از میان پای مانونه وارد دراوزه کرد. 2 - 0.

دقیقه 37 سانیا در پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد. او شوت محکمی را روانه دراوزه کرد اما توپ در بین راه به مدافعان ساندرلند برخورد کرد و منحرف شد.

دقیقه 43 آرسنال گل سوم را نیز روی یک حرکت تیمی عالی به ثمر رساند. کازورلا توپی را به ویلشیر داد و ویلشیر نیز ان را در پشت محوطه جریمه به روسیچکی سپرد. توماس بلافاصله توپ را داخل محوطه جریمه به ژیرو داد و جیرود نیز پاس او را به خوبی پاسخ داد تا روسیچکی مقابل دروازه در موقعیت تک به تک قرار گیرد و با یک ضربه چیپ دقیق دروازه را به زیبایی باز کند. 3 - 0.

دقیقه 50 بورینی از سمت چپ وارد محوطه جریمه شد اما شوت محکم او را ژسنی به خوبی به کرنر فرستاد.

دقیقه 56 باکاری سانیا از سمت چپ سانتری را به روی دروازه ارسال کرد که ورجینی دفع توپ ناقضی داشت و توپ چسبیده به تیرک دروازه به کرنر رفت. همین کرنر روی دروازه ارسال شد و لورن کوسیلنی با پرواز بلند خود توپ را با ضربه سر وارد دروازه کرد. 4 - 0.

دقیقه 57 شوت محکم لارسن توسط ژسنی برگشت داده شد.

دقیقه 70 روی یک رفت و برگشت لی در مقابل دروازه صاحب موقعیت شد اما شوت زمین او را ژسنی با واکنش عالی خود از دروازه بیرون کشید و به کرنر فرستاد.

دقیقه 76 روی یک ضد حمله جک ویلشیر خود را به پشت محوطه ساندرلند رساند و پاس خوبی را برای نبری فراهم کرد اما ضربه او را مامونه برگشت داد.

دقیقه 78 ضربه ای ایستگاهی برای ساندرلند شکل گرفت که لارسن پشت توپ ایستاد اما ضربه زیبای او با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 81 ساندرلند یکی از گل ها را پاسخ داد. روی یک ضربه ایستگاهی ژسنی توپ را به پشت محوطه جریمه مشت کرد. توپ به جکرینی رسید و او نیز با شوتی راه دور توپ را به کنج دروازه آرسنال فرستاد. 4 - 1.

     
آی اسپورت
2014-02-22 20:48:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر