فهرست

فوتبال دختران مقدماتی المپیک ریو /ایران-تایپه، جدال برای صعود

تیم فوتبال دختران ایران با برتری پرگل برابر لائوس صدرنشین گروه C مرحله مقدماتی رقابتهای مقدماتی المپیک ریودوژانیرو شد. پس از همین برد شیرین است که مهناز امیر شقاقی از نقشه هایش برای دومین پیروزی مقابل چین تایپه گفته است.دختران ایرانی دیروز لائوس را 5 بر یک شکست دادند. در این بازی که از گروه C و به میزبانی چین تایپه برگزار شد، شبنم بهشت (۲۹ و ۶۲)، فرشته کریمی (۳۴)، پریا نوروزی (۷۷) و فاطمه ارژنگی (۸۸- پنالتی) برای ایران گلزنی کردند.حالا ایران با سه امتیاز این مسابقه به خاطر گل زده بیشتر نسبت به تیم چین تایپه، صدرنشین  است .

بازی دختران سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را راضی کرده: از بازی شاگردانم راضی هستم چرا که آنها بازی خوبی را به نمایش گذاشته و عملکردشان مطلوب بود.


ایرانی ها برای بازی دوم هم برنامه دارند: شانس بیشتری برای رسیدن به گل داشتیم اما فقط 5 گل را زدیم. برای دیدار مقابل چین تایپه برنامه ریزی کردیم و با قدرت به مصاف حریف خود خواهیم رفت.

در روز نخست این رقابتها چین تایپه با ۴ گل  لائوس را شکست داده بود. تیم ملی ایران فردا سه‌شنبه در شرایطی برابر تیم چین تایپه میزبان به میدان می‌رود که با یک تساوی هم به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی مسابقات می شود.

     
آی اسپورت
2015-03-23 12:06:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر