فهرست

حاج‌حبیب در مراسم تیم‌امید: با فوتبال می‌توان به بهشت رفت!

مراسم پیش از بازی تیم المپیک با حضور بازیکنان، کادر فنی و جمعی از پیشکسوتان برگزار شد. در این مراسم که در محل اردوی تیم در هتل اوین برگزار شد، 3 نفر از پیشکسوتان فوتبال یعنی مجتبی محرمی، بهروز رهبری فرد و مهدی فنوی‌زاده به همراه سامان آقازمانی بازیکن پیشین پرسپولیس و بازیکن فعلی آرارات ایروان حضور داشتند.

پس از آن حبیب کاشانی که در جمع بازیکنان حرف می‌زد، گفت: 7 سال پیش گفته‌ام و باز هم می‌گویم که با فوتبال می‌توان به بهشت رفت به شرط آن که بازی فوتبال برای دل مردم باشد.

کاشانی با اشاره به جدا شدن 4 بازیکن از اردوی تیم المپیک، گفت: 4 بازیکنی که امروز از جمع ما جدا شدند از لحاظ فنی چیزی کمتر از شما نداشتند٬ اما سرمربی تیم ملی باید 23 بازیکن را انتخاب می‌کرد. من مطمئن هستم که آنها در اردوهای بعدی به تیم ملی اضافه خواهند شد.

مدیر تیم المپیک گفت: ما حق نداریم هیچ تیمی را دست کم بگیریم. باید در هربازی برای برد به میدان برویم و بتوانیم بدون هیچ اما و اگری از این مرحله صعود کنیم.

کاشانی در مورد حضور علیرضا جهانبخش و سردار آزمون در تیم المپیک، گفت: از کفاشیان و کی‌روش تشکر می‌کنم که موافقت کردند تا این 2 بازیکن به تیم المپیک ملحق شوند.

 مدیر تیم المپیک در آخر سخنانش از ارسلان مطهری به دلیل حضور موثرش در آخرین بازى آسیایى نفت تشکر و هدیه‌ای ویژه به او اهدا کرد. کاشانی در مورد گلزنی این بازیکن در دیدار تیم نفت در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: باید از ارسلان مطهری تشکر کنم بابت بازی خوبی که در تیم نفت انجام داد. او با گلزنی خودش کام مردم ایران را در اواخر سال 93 شیرین کرد و ما هم جا دارد تا امشب با هدیه‌ای ناچیز قدردان این کار با ارزش او باشیم.

     
آی اسپورت
2015-03-23 13:08:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر