فهرست
ال کلاسیکو رکورد زد؛ 22 میلیون کامنت در فیسبوک!
ال کلاسیکو رکورد زد؛ 22 میلیون کامنت در فیسبوک!

ال کلاسیکو رکورد زد؛ 22 میلیون کامنت در فیسبوک!

آی اسپورت – نبرد بزرگ بارسلونا و رئال مادرید رکورد کامنت های گذاشته شده کاربران در شبکه های اجتماعی را شکست. در مجموع 58 میلیون کامنت و لایک و به اشتراک گذاشتن در مورد ال کلاسیکو در شبکه های اجتماعی ثبت شده که این رقم 2 برابر بازی رفت تیمها در برنابئو است. ال کلاسیکو حتی در آمریکای شمالی و جنوبی هم هواداران را از خود بی خود کرد. در مورد این بازی همه در شبکه های اجتماعی از ایالات متحده گرفته تا شرق آسیا حرف زده و نظر دادند.

آمریکا سرزمین فوتبال نیست ولی قلمرو اصلی تلفن های هوشمند و تبلت هاست. درنتیجه بازی بزرگ این هفته لالیگا، در ایالات متحده بیش از هر کشور دیگری در دنیا رکورد کامنت و لایک را در فیسبوک شکست. بعد از آمریکا بیشترین رکورد کامنت و لایک  در مکزیک، برزیل، اندونزی ثبت شد و جالب اینکه اسپانیا در این رده بندی در مکان پنجم جای گرفت! آمار ثبت شده نشان می دهد گل رونالدو با واکنش های بیشتری نسبت به گل سوارس روبرو شد که البته دلیل آن هم برهیچکس پوشیده نیست.

بعد از بازی رکورد های ثبت شده در شبکه های اجتماعی به خصوص فیسبوک سر به فلک گذاشته و 22 میلیون کامنت در مورد ال کلاسیکو به ثبت رسید. مجموع کل کامنت ها و لایک ها و به اشتراک گذاشتن ها در مورد این بازی 58 میلیون بود که دو برابر ال کلاسیکو قبلی بود. در نبرد برنابئو 14 میلیون کاربر 31 میلیون کامنت در مورد این بازی نوشته بودند.

در بین این 22 میلیون نفر لیونل مسی هم وجود دارد. او بعد از بازی تلفن خود را روشن کرده و درحالیکه لبخند بر لب داشت، عکسی با سوارس و نیمار در شبکه اجتماعی گذاشت. آندرس اینیستا تصویر نوکمپ که یک لحظه تاریخی دیگر دراین ال کلاسیکو بود را در صفحه شخصی خود گذاشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-03-23 13:46:07
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر