فهرست
ماجرای استقلال و ۳ ابهام در سازمان لیگ
ماجرای استقلال و ۳ ابهام در سازمان لیگ

ماجرای استقلال و ۳ ابهام در سازمان لیگ

آی اسپورت – سازمان لیگ با تشکیل کمیسیونی در حال بررسی مستندات باشگاه‌های استقلال و فولاد خوزستان برای تعداد افراد مبتلا به کرونا در بین اعضای این دو باشگاه است. طبق قانون، هر تیمی که بالای 25 درصد اعضای آن دچار ویروس کرونا شده باشند، مسابقات‌شان لغو و دو هفته در قرنطینه خواهند بود. در غیر این‌صورت، طبق آیین‌نامه انضباطی با آنها برخورد می‌شود.

باشگاه استقلال طبق مستنداتی که به سازمان لیگ داده است، تعداد نفرات مبتلا به ویروس کرونا را 13 عضو معرفی کرده است. هشت بازیکن اصلی، دو بازیکن از رده امید و جوانان، یک بازیکن از لیست خارج شده و یک نفر از کادر پزشکی. همچنین تعدادی از نفراتی که همیشه همراه استقلال هستند، اما نام‌شان در لیست ثبت نشده، دچار بیماری کرونا شده‌اند. از طرفی، هنوز پاسخ تست دوم گرفته شده از اعضای کادر فنی اعلام نشده است.

سه نکته درباره اتفاقات رخ داده و این مستندات وجود دارد، نخست اینکه در لیست استقلال نام دو بازیکن امید و جوانان که مبتلا به کرونا هستند، دیده نمی‌شود، اما با این حال تعداد نفرات مبتلا به 10 نفر می‌رسد و میانگین مبتلایان به 25 درصد.

نکته دوم این است که سازمان لیگ نتایج تست‌های گرفته شده از اعضای تیم‌های استقلال و فولاد را نپذیرفته است. اگر این سازمان آزمایشگاه‌های که تست‌ها را گرفته‌اند، قبول ندارد، چرا پیش از شروع مسابقات لیگ برتر مکان خاصی را برای گرفتن تست کرونا از همه تیم‌ها تعیین نکرد تا این ابهامات به وجود نیاید؟

سومین نکته به نحوه مشخص شدن 25 درصد مبتلایان به ویروس کرونا در تیم‌ها برمی‌گردد. اگر سه دروازه‌بان اصلی‌ و ثبت شده در یک تیم دچار ویروس کرونا شوند و میانگین مبتلایان در تیم مذکور به بالای 25 درصد نرسد، آن تیم برای ادامه کار در مسابقات برای پست دروازه‌بانی باید چه راهکاری داشته باشد؟

 

ایلنا 

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-07-06 13:15:00
نظر دهید

۱ نظر
Taha
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹، ۱۷:۱۹
از رده امید و جوانان دروازه بانی جایگزین بکنند
در ضمن فیفا تایید کرده اگه دو سوم بازیهای لیگی ک درگیر کرونا هستند برگزار شده آمد صدرنشین اون لیگ قهرمان اعلام میشود و با این حال استقلال امسال سهمیه آسیایی هم نمی گیرد و دوستان و برادران استقلالی باید همین الان بکند فیفا پرسپولیسی نمی خواهیم چونکه بهانه اینروزا خوراک استقلالی ها شده .ب گل گهر نیاز خب.شش امتیاز ب ماشین سازی هدیه نکن جوانمردانه بیا فوتبال کن در دربی وزیر ورزش نگفته چیپ بزن با همین افکار این استقلال هیچی نمیشود و با دولتی دیگر و وزیری دیگر رقیب اصلی بازهم قهرمان میشود اونوقت دنبال بهانه های جدیدی بگردی هههه ههه خدایا شکرت ک پرسپولیسی هستی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر