فهرست
برنامه لالیگا؛ رئال یک بازی بیشتر درخانه انجام می دهد
برنامه لالیگا؛ رئال یک بازی بیشتر درخانه انجام می دهد

برنامه لالیگا؛ رئال یک بازی بیشتر درخانه انجام می دهد

آی اسپورت – درحالیکه ده بازی به پایان رقابتهای این فصل لالیگا باقی مانده، همه نگاهها به تقویم بازی های باقیمانده رئال و بارسلونا دوخته شده است. در نگاه اول به نظرمی آید که رئال بازی های راحت تری پیش رو دارد. به خصوص که آنها یک بازی خانگی هم بیشتر از بارسلونا انجام می دهند. ولی آنها در رقابت برای قهرمانی لالیگا، چهار امتیاز کمتر از بارسلونا دارند. این بزرگ ترین برتری لوئیس انریکه و شاگردانش نسبت به رقیب دیرینه خواهد بود. برای اینکه آنها در دو بازی فرصت از دست دادن امتیاز دارند.

رئال در ادامه فصل با گرانادا، ایبار، مالاگا، آلمریا، والنسیا و ختافه در خانه روبرو می شود و در خانه رایو وایکانو، سلتاویگو، سویا و اسپانیول به میدان می رود. سفر به سانچس پیسخوان و بازی با والنسیا سخت ترین بازی های بعدی رئال هستند. بارسلونا از سوی دیگر مقابل آلمریا ،والنسیا، ختافه، رئال سوسیه داد و دپورتیوو لاکرونیا در خانه بازی می کند و بازی های خارج از خانه انها مقابل سلتا، سویا، اسپانیول، کوردوبا و اتلتیکو هستند. رئال امیدوار است در روزهای 11 و 19 آوریل زمانیکه در برنابئو میزبان ایبار و مالاگا خواهد بود، بتواند اختلاف امتیازهایش با بارسلونا را جبران کند. برای اینکه بارسا دراین دو هفته با سویا در سانچس پیسخوان و با والنسیا در نوکمپ روبرو خواهد شد.

 بارسلونا و رئال همچنین در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان هم حضور دارند. این بازی ها هم می توانند روی سرنوشت لالیگا تاثیر بگذارند. بازی رفت این تیمها مقابل پاری سن ژرمن و اتلتیکو در روزهای 14 و 15 آوریل خواهد بود. یعنی پیش از اینکه بارسا در نوکمپ از والنسیا و مادرید درخانه از مالاگا پذیرایی کند. یک هفته بعد، در روزهای 21 و 22 آوریل مادرید به مصاف سلتا و بارسلونا هم به مصاف اسپانیول می رود.

درصورتی که آنها به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کنند دور رفت این بازی های روزهای پنجم و ششم ماه می برگزار می شوند و بازی های برگشت روزهای 12 و 13 ماه می خواهد بود. یعنی این بازی ها قبل از اینکه بارسلونا با رئال سوسیه داد و پیش از سفر آنها به کالدرون خواهد بود. مادرید هم نیمه نهایی احتمالی لیگ قهرمانان را باید قبل از بازی با والنسیا و اسپانیول انجام دهد.

     
آی اسپورت
2015-03-23 16:59:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر