فهرست
از 4 امتیازبرتری تا 4 امتیاز کمتر؛ ماه کابوس وار رئال
از 4 امتیازبرتری تا 4 امتیاز کمتر؛ ماه کابوس وار رئال

از 4 امتیازبرتری تا 4 امتیاز کمتر؛ ماه کابوس وار رئال

آی اسپورت- رئال مادرید در فاصله یک ماه در رقابتهای لالیگا همه چیز را با هم از دست داد. این تیم 22 فوریه چهار امتیاز از بارسلونا در جدول لالیگا بیشتر داشت و درست یک ماه بعد با همین تعداد امتیاز از رقیب سنتی عقب افتاده است.

دراین 28 روز، کهکشانی ها دو شکست و یک تساوی را در لیگ تجربه کرده اند. 22 فوریه رئال به لطف پیروزی راحت مقابل الچه با چهار امتیاز اختلاف نسبت به کاتالونیایی در صدر جدول جا خوش کرده بود. البته رئال آن روزها هم خوب بازی نمی کرد و با افت کلی سال 2015 درحال کنجار رفتن بود.  کمااینکه چهار روز بعد مقابل ویارئال در برنابئو 1-1 متوقف شد و درآن مقطع اختلاف تیمها در صدر جدول به عدد 2 رسیده بود.

شش روز بعد، رئال در سن ممس با نتیجه 1-0 مغلوب شد و ضربه استثنایی آدوریس در حقیقت به بارسلونا امکان سبقت گیری ازرئال را برای نخستین بار در هجده هفته لیگ فراهم کرد. بارسلونا همان هفته 6-1 رایو وایکانو را در هم کوبید. با این حال رئال تنها با یک اختلاف امتیاز به نوکمپ رفت و فرصت خوبی برای بازگشت دوباره به لیگ داشت. ولی این تیم در نیمه اول موقعیت های بیشماری را هدر داد و سوراس بی رحم تر از آن بود که به خط دفاعی رئال و کاسیاس لطف کند.

درمجموع 30 امتیاز تا پایان فصل باقی مانده و به طور یقین همه امیدهای رئال برای قهرمانی از دست نرفته است. ولی افت وخیزهای زیاد تیم آنچلوتی در بازی های اخیر احتمال افزایش امتیازها را در بازی های بعدی بالا برده است. به خصوص که رئال از نظر روحی هم شرایط بدتری نسبت به رقیبش دارد. به خصوص که در این فاصله زمانی کارلتو و تیمش باید با اتلتیکو مادرید کابوس همیشگی این فصل رئال در مرحله بعدی لیگ قهرمانان هم روبرو شوند....

     
آی اسپورت
2015-03-23 17:18:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر