فهرست
ادعای سایت چمپیونات؛ توافق کی‌روش با ازبکستان!
ادعای سایت چمپیونات؛ توافق کی‌روش با ازبکستان!

ادعای سایت چمپیونات؛ توافق کی‌روش با ازبکستان!

 

آی اسپورت- وب‌سایت معتبر چمپیونات مدعی شده که فدراسیون فوتبال ازبکستان به توافق نهایی با کارلوس کی‌روش برای قبول هدایت تیم ملی این کشور رسیده است. فدراسیون فوتبال ازبکستان بعد از ناکامی تیم ملی این کشور در صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ از حالا دست به کار شده و به دنبال جبران شکست‌های پیشین در سال‌های آینده است تا بتواند جایگاه از دست رفته‌اش در فوتبال آسیا را پس بگیرد و به‌عنوان یکی از قدرت‌های فوتبال این قاره به شمار برود. سایت چمپیونات در گزارشی با عنوان «سرمربی بعدی تیم ملی ازبکستان کیست؟» به نکات جالب توجهی درباره همین موضوع اشاره داشته و سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را جدی‌ترین گزینه ازبک‌ها مطرح کرده است. امید احمدجانوف، رییس فدراسیون فوتبال ازبکستان در مصاحبه‌ای که دیروز سه‌شنبه انجام داده اظهار کرده به دبی خواهد رفت تا مذاکرات جدی خود را برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی کشورش که گزینه‌ای خارجی است، انجام دهد.  کاروان ورزش ازبکستان از روز جمعه هفته جاری الی بیست و پنجم ماه فوریه برای حضور در المپیک زمستانی راهی کره جنوبی می‌شود که امید احمدجانوف، رییس فدراسیون فوتبال ازبکستان و معاون کمیته ملی المپیک این کشور نیز در این سفر حضور خواهد داشت و کاروان کشورش را همراهی می‌کند.

اما با این وجود، رییس فدراسیون فوتبال ازبکستان عنوان کرده مراحل انتخاب و مذاکره با سرمربی جدیدشان با شهباز بگامدوف، نماینده او دنبال خواهد شد و این فرد با مربی خارجی مد نظرشان به صورت شفاهی به توافق رسیده و به مرحله نهایی مذاکرات هم نزدیک شده است.  در این باره سایت چمپیونات مدعی شده بنابر اطلاعات و منابع قابل اعتمادی که دارند، شهباز بگامدوف، نماینده رییس فدراسیون فوتبال ازبکستان در مذاکره با گزینه‌های مد نظر سرمربی‌گری تیم ملی این کشور با کارلوس کی‌‌روش، سرمربی ایران به توافق رسیده و کادر فنی او هم که در جام جهانی هستند، در ازبکستان وی را همراهی خواهند کرد. طی ماه‌های اخیر از کارلوس کی‌روش به‌عنوان سرمربی تیم‌های ملی مختلفی از جمله استرالیا نامبرده شده ولی سایت چمپیونات ادعا کرده سرمربی ایران برای قبول هدایت تیم ملی ازبکستان به توافق شفاهی رسیده است.

ورزش سه

۴ ۹  
آی اسپورت
2018-02-07 01:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
پدرام
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶، ۰۴:۰۵
به سلامت بری دیگه بر نگردی
Amin
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶، ۰۵:۰۶
خداوندا؛ شر کیروش را از سر این مملکت دور بگردان الهی آمین
۶
امید از تفت
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶، ۰۶:۴۲
ازبکها، خدا خیرتون بده. میتونید ما را از شر این خودشیفته نجات بدید!!؟
۶
Hasan
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۰۴
بره دیگه بر نگرده مرتیکه پررو
۶
mohsen
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶، ۰۹:۰۷
کیروش مگه خر شده که بره ازبکستان؟؟؟ خداییش کجا بهتر از ایران بش پول میدن....داره کارشو میکنه اینجا دیگه. انقدر ور نرید باش، ایشالا تو جام جهانی یه تیم خوب میسازه هممون حال میکنیم...بعدش هم 6 ماه نگهش داره تا جام ملت های اسیا که بتونیم قهرمان بشیم و بعدش کیروش بره....
۴
آنتی شومن
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۱۰
دار و دسته شومن کیروشی پور دست به کار شدند و یک مشتری جدید برای دلال موزامبیکی پیدا کردند! حالا باید دید مثل قبلی دروغ و شایعه است یا واقعیت داره! من که دوست دارم واقعیت داشته باشه: اولا از دست این عقده ای پرادعا خلاص میشیم ثانیا تو بازی ایران با ازبک سال بعد نشونش میدیم تیم ایران بدون کیروش هم هنوز اول آسیاست!
۵
کوهیار
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۳۸
کی مثل کیروش میتونه دو بار مثل اب خوردن به عنوان تیم اول ایرانو ببره جام جهانی ...کیرش امیرکبیر فوتبال این مملکته و خانزاده ها و دلال زاده ها شدن دشمنش... درست مثل امیرکبیر چون باج نمیده همه دشمنشن بخصوص جراید و سایت های خائن
۴ ۲
ساشا
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۳۷
خدا وکیلی خسته نشدید این همه کورکورانه هر کاری که کیروش انجام میده رو قبول می کنید و تحسین می کنید جواب حسن نیت وهمکاری باشگاه ها از جمله پرسپولیس بی حرمتی و دیکتاتوری هست. واقعا انتظار دارید ایران در جام جهانی از اسپانیا و پرتغال امتیاز بگیره و از گروهش صعود کنه. اون تیم کاستاریکا بود که با بازی شجاعانه و هجومی باز هم میگم هجومی تونست تو جام جهانی قبلی از گروه مرگ صعود کنه نه با اتوبوس پارک کردن. تیم ایران با رانندگی کیروش مقابل تیم پاناما هم اوتوبوسی دفاع می کنه به چه امیدی این همه کورکورانه و تعصبی از کیروش دفاع می کنید.
۳
اميرحسين
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۵۱
برو بابا ... اين تيم تو اين گروه با مايلي کهن هم ميرفت جام جهاني! نهايتش دوم جدول ميشديم! خودت رو گول نزن !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر