فهرست
جباری:  ساواکی‌های پرسپولیس را معرفی می کنم
جباری: ساواکی‌های پرسپولیس را معرفی می کنم

جباری: ساواکی‌های پرسپولیس را معرفی می کنم

آی اسپورت - پخش یک کلیپ از شبکه ورزش و نسبت دادن برخی موارد در آن به مدیران اسبق استقلال طی دهه ۵۰، واکنش بسیار تند استقلالی‌ها را در پی داشت و جدا از انتقادات جدی آن‌ها به تلویزیون، باعث بازگشایی پرونده‌های قدیمی هم شد. حسن روشن روز گذشته صراحتاً اعلام کرد برخی از بازیکنان پرسپولیس قبل از انقلاب کارمند ساواک بودند. ادعایی که علی جباری کاپیتان آبی‌پوشان در دهه ۵۰ هم حالا در گفت‌وگو با ما نه تنها آن را تأیید می‌کند بلکه مسئله را با جزئیات بیشتری توضیح می‌دهد.

لگد زدن به گربه!

متأسفانه در تلویزیون پول کلانی هزینه می‌شود تا یک‌سری آدم ناوارد حرف‌های گستاخانه‌ای علیه استقلال بزنند. افرادی که خودشان سابقه لگد زدن حتی به یک گربه را هم ندارند حالا در تلویزیون ضد استقلال صحبت می‌کنند و با این کار بقیه رسانه‌ها را نیز بدنام خواهند کرد در حالی که ما در عرصه رسانه افراد شریف و کاربلد بسیاری داریم. در مورد آن برنامه‌ای که پخش شد متأسفانه سازندگانش نه شعور ورزشی لازم را داشتند و نه اطلاعات کافی. همه می‌دانند علی عبده مالک وقت باشگاه پرسپولیس در دهه ۵۰ خودش ساواکی بود و نفوذ فراوانی در کشور داشت. از طرف دیگر، اصلاً در شأن مدیران باشگاه استقلال نبود بخواهند نتایج مسابقات را در خارج از میدان تعیین کنند. ما احتیاجی به این کار نداشتیم، چون در مقطعی از دهه ۵۰ تعداد ملی‌پوشان‌مان دو رقمی بود و کامل‌ترین تیم تاریخ تاج (استقلال) را داشتیم.

پرسپولیسی‌های ساواکی

حرف‌های حسن روشن عزیز در خبرورزشی را کاملاً تأیید می‌کنم. حسن اصلاً اهل دروغ گفتن نیست و بحث‌هایی را هم که در مورد ساواکی بودن چند بازیکن پرسپولیس قبل از انقلاب مطرح کرد، کاملاً درست است. تعدادی از بازیکنان پرسپولیس کارمند ساواک بودند و ما دقیقاً این مسئله را می‌دانیم. برخی از این افراد به رحمت خدا رفته‌اند و عده‌ای از آن‌ها نیز همچنان زنده هستند. اگر لازم باشد اسم بازیکنان ساواکی پرسپولیس را فاش می‌کنم و به مردم می‌گویم آن‌ها چه کسانی بودند.

کمک به سعادتمند

با احمد سعادتمند در ایام نوروز به صورت تلفنی صحبت کردم. حالا که مدیرعامل شده همه باید به او کمک کنیم تا بتواند مشکلات استقلال را حل کند. استقلال در این مقطع نیازمند وحدت و همدلی است.

 

خبر ورزشی 

۴ ۷  
آی اسپورت
2020-04-05 17:30:00
نظر دهید

۷ نظر
...
يكشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹، ۱۷:۵۷
اینم از پیشکسوت کیسه. یعنی هیچ تفاوتی بین این پیر خرفت با هوادار 15 ساله کیسه نیست. چند روزه با سند و مدرک دارن میگن خسروانی چه کثافتیه و رگ و ریشه کیسه چیه خودتون رو خریت زدین اونوقت از ساواکی های پرسپولیس حرف میزنید؟؟؟
۲
محمد
يكشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹، ۱۸:۰۳
اونا کارمند بودند، خسروانی رئیس
تیم حکومتی از اسمش معلومه که کدوم تیمه
۲
فرهاد شاه
يكشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹، ۱۸:۴۴
مگه نمیگفتن تاج تیم پادشاهی هس و بخاطر بعد انقلاب این باهاش بد شدن؟حالا جباری داره یه حرف دیگه ای میزنه ک
###
يكشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹، ۱۹:۵۴
پیرسگ تو این سن و سال خجالت بکش
۱ ۱
لنگی با اسامی مختلف
دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹، ۲۰:۳۷
سگ باباته
.
دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹، ۲۰:۳۶
.
کیسه کش بودن جرم نی؛ بیماریه!
سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹، ۰۹:۳۴
مهدی لواسانی و قلیچ خانی طرفدار چریک های فدایی خلق بودن و جباری که جزوه آنان را در منزل قلیچ خانی دیده بود هر دو رو لو میده و ساواک این دو نفر را دستگیر میکنه!

بله نون شاه را خوردن و حالا پاچه ساواک رو می گیرن
تیم محبوب آیت الله حسن خمینی و احمدی نژاد و نمایندگان تدبیر و امید مجلس و قالیباف و ده نمکی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر