فهرست
کلاهت را پایین‌تر بکش!
کلاهت را پایین‌تر بکش!

کلاهت را پایین‌تر بکش!

آی اسپورت - محمد حسین میثاقی روز‌های سختی را پشت سر می‌گذارد. افکار عمومی او را به چشم کسی می‌بیند که از محبت و اعتماد عادل فردوسی‌پور سوءاستفاده کرده و جای استادش را گرفته، هرچند که این برداشت واقعا بدبینانه است. به هر حال آنچه این روز‌ها تحت فشار سنگین انتقادات بر میثاقی می‌گذرد، غیرقابل توصیف است؛ آنقدر که او مثل یک سایه در مراسم ترحیم مهدی شادمانی حاضر شد. می‌گویند آنقدر سریع آمد و رفت که کسی اصلا نتواند او را ببیند و سر حرف را باز کند. موقع خروج از مراسم، او کلاهش را تا میانه‌های صورتش پایین کشیده بود. اطرافیان محمدحسین می‌گویند شرایط او در زندگی روزمره هم همین است و حتی‌المقدور در محافل عمومی، حتی به قصد خرید‌های ساده روزمره هم حاضر نمی‌شود. مسلما از هر ۱۰ نفری که در طول روز با او روبرو می‌شوند، ۸ یا ۹ نفر قرار است در مورد عادل سوال کنند که غیرقابل تحمل است؛ حالا تازه اگر گله و شکایت صریحی نداشته باشند!

عرصه بر میثاقی تنگ است. او زمانی که با عادل کار می‌کرد و چهره کاملا موجهی داشت، مرتب برای برگزاری برنامه‌های مختلف روی استیج می‌رفت و قطعا دستمزد خوبی هم می‌گرفت، اما حالا با این شرایط روشن نیست او در آن فضا هم بتواند مثل سابق پرکار و پردرآمد باشد. به هر حال مردم عادل را دوست دارند و این روز‌ها هم مرتب در محافل مختلف اقدام به تشویقش می‌کنند. حالا فرض کنید میثاقی روی استیج برود و در برنامه‌ای که به خاطرش پول هم می‌گیرد، شاهد تشویق فردوسی‌پور باشد؛ چه اتفاقی رخ خواهد داد؟ مسلما میثاقی هم منتظر است این تب و تاب‌ها فروکش کند و زندگی‌اش به شرایط عادی برگردد؛ اما اینکه این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد روشن نیست. فعلا که شیب فراموشی عادل بسیار ملایم بوده و شش ماه بعد از حذف او، هنوز مدام در موردش حرف زده می‌شود. تا ببنیم بعدا چه اتفاقی رخ خواهد داد و اصلا خدشه‌ای که به وجهه میثاقی وارد شده، قابل ترمیم خواهد بود یا نه؟

روزنامه گل

۲۱ ۲  
آی اسپورت
2019-09-07 00:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
سعید
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸، ۰۰:۵۶
بس کنید دیگه اقایون شما ژورنالیستا تو محیط کاری خودتون کثیف تر از اینهایید
۴
سبحان مومن صفایی
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۳۰
از نظر شما و دوستان ایشان باید چه کند در محیطی مثل صدا سیما که همیشه کسی هست جای شما را پر کند ایشان باید فریاد بزند یا عادل هم باید بیاید یا من اجرا نمیکنم خوب بنده خدا در چنین شرایط بر معیشتی از نان خوردن میوفتد ایشان خودش تحت فشار هست نگزاریم ماهم بر وزن این فشار اضافه کنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر