فهرست
ترکیب احتمالی پرسپولیس؛ امیری برمی‌گردد
ترکیب احتمالی پرسپولیس؛ امیری برمی‌گردد

ترکیب احتمالی پرسپولیس؛ امیری برمی‌گردد

آی اسپورت – پرسپولیس در شرایطی جمعه پیش رو مقابل سپاهان به میدان می‌رود که تنها کمال کامیابی نیا را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. در این بازی بیرانوند درون دروازه قرار می گیرد و سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری و صادق محرمی خط دفاعی را تشکیل می دهند. احتمال نیمکت نشینی صادق محرمی که در بازی قبل درخشید و عملکرد خوبی مقابل پیکان داشت ضعیف است و حسین ماهینی دیگر مدافع راست پرسپولیس در پست هافبک دفاعی بازی می کند.

در پست هافبک دفاعی، نوراللهی در دو بازی قبلی به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمده و یک پاس گل داده و با توجه به اینکه یک سال از میادین دور بوده احتمال اینکه بعد از دو بازی به ترکیب اصلی برسد پایین است و احتمالا نیمه دوم به بازی خواهد آمد. با این شرایط باز هم ماهینی در پست غیرتخصصی هافبک دفاعی بازی خواهد کرد و محسن ربیع خواه زوج او در این پست خواهد بود.

انتخاب هافبک چپ و راست برای این بازی مهم ترین تصمیم برانکو خواهد بود که گزینه‌های رسن، احمدزاده، امیری، نعمتی و مسلمان را برای آن دارد. امیری که در بازی قبل به دلیل محرومیت غایب بود ستاره ملی پوش و تاثیرگذار پرسپولیس است و گزینه ای نیست که برانکو از او بگذرد و او به همراه مسلمان که بهترین گلساز لیگ است به احتمال زیاد در ترکیب اصلی به میدان خواهند رفت. فرشاد احمدزاده، سیامک نعمتی و بشار رسن هم نیمکت نشین خواهند بود و در صورت لزوم به عنوان بازیکن تعویضی به میدان خواهند رفت.

تکلیف خط حمله پرسپولیس هم مشخص است و منشا و علیپور در نوک پیکان هجومی پرسپولیس به میدان خواهند رفت. با این ترکیب احتمال نیمکت نشینی سه ستاره یعنی بشار رسن، فرشاد احمدزاده و احمد نوراللهی در این بازی زیاد است.

 

90tv

۷ ۱  
آی اسپورت
2018-01-30 14:50:00
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد شاه
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۴۵
مگه شجاع محروم نیس؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر