فهرست
اتفاق روز: صادقیان-سپیدرود، در آستانه توافق
اتفاق روز: صادقیان-سپیدرود، در آستانه توافق

اتفاق روز: صادقیان-سپیدرود، در آستانه توافق

آی‌اسپورت- صادقیان که پیش از این قرار بود در لیگ هفدهم با پیراهن تیم نفت تهران در رقابت های لیگ حضور داشته باشد در نهایت با جدایی علی کریمی از این تیم، او نیز اعلام جدایی کرد تا در تیم دیگری به دوران فوتبال خود ادامه دهد.

پس از این اتفاق خبری از صادقیان نبود تا اینکه طبق اخبار واصله از شهر رشت وی با درخواست مسئولان تیم سپیدرود، روز گذشته خود را به این شهر رساند  تا در رابطه با حضور در این تیم به مذاکره بپردازد، مذاکره ای که امروز انجام خواهد شد تا در رابطه با کم و کیف حضور این بازیکن در یک تیم لیگ برتری به صحبت پرداخته شود.

پیام صادقیان پس از جدایی از جمع پرسپولیسی ها در تیم های نفت تهران، صبای قم  و ماشین سازی تبریز به بازی پرداخت اما در هیچکدام از این تیم ها موفق به تکرار دوران آرمانی خود نشد تا این روزها به عنوان یکی از ستاره های روی بورس محسوب نشود و برای جذب او باشگاه ها سر و دست نشکنند، اتفاقی که در دوران جدایی او از ذوب آهن افتاده بود و در این میان پرسپولیسی ها توانسته بودند زودتر از تیم های دیگر برای جذب او اقدام کنند.

ورزش سه

۲ ۳  
آی اسپورت
2017-08-13 01:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سامي جابر
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۱۳
داش علي بايد اين بازيكن رو به خدمت بگيره و در فضاي دوستانه و بازي مالكانه انرو به اجتماع برگردونه . داش يدالله اكبري هميشه به يادتم.
۱
Salar
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۳۸
اين ديگه بازيكن بشو نيست.هر چند همون اول هم مالي نبود
موراتا
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۲۳
اگه پرسپولیس می گرفتش مسلمان نمی تونست هر جور دوست داره بتازونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر