فهرست
صعود با ذوبِ الوصل قطعی می‌شود
صعود با ذوبِ الوصل قطعی می‌شود

صعود با ذوبِ الوصل قطعی می‌شود

آی اسپورت - هفته چهارم بازی‌های گروه A رقابت لیگ قهرمانان آسیا (دور برگشت) با دیدار الوصل امارات و ذوب آهن ایران از ساعت ۲۰ در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری فولادشهر آغاز می‌شود. این دیدار را کو هیونگ جین، داور کره‌ای سوت می‌زند. ذوب آهن و الوصل ۱۹ فروردین ماه در ورزشگاه زعبیل عراق در چارچوب مسابقات دور رفت به مصاف هم رفتند؛ در حالی که الوصل با گل دقیقه ۱۴ کایو از رقیب ایرانی پیشی گرفت ولی دو دقیقه بعد اوساگونا با پاس گل حمید ملکی بازی را به تساوی کشاند و در ادامه نیز امیرارسلان مطهری و حمید بوحمدان برای ذوب، گل به ثمر رساندند تا در نهایت بازی با نتیجه ۳ بر یک به اتمام برسد.

ذوب آهن ایران با هفت امتیاز در صدر جدول گروه A لیگ قهرمانان قراردارد و الوصل امارات با سه امتیاز تیم سوم این جدول است؛ الوصل امارات در پنج دیدار آخری که انجام داده است یک برد، سه باخت و یک تساوی را در کارنامه خود ثبت کرده است. ذوب آهن ایران در پنج دیدار اخیرش سه برد و دو تساوی را در کارنامه خود ثبت کرده است تا با یک روحیه کاملا مطلوب به مصاف الوصل برود.

لیما و کایو دو بازیکن مطرح تیم الوصل هستند؛ کایو در دیدار رفت این دو تیم در همان دقایق ابتدایی موفق شد دروازه سبزقامتان ذوب آهن ایران را باز کند، در مقابل امیرارسلان مطهری و کریستین اوساگونا نیز از بازیکنان برجسته و موفق ذوب آهن هستند. شاگردان علیرضا منصوریان در این دیدار برای گرفتن نتیجه و حتمی کردن صعودشان، باید از کوچک‌ترین فرصت‌های به وجود آمده، نهایت بهره را ببرند.

ایمنا

     
آی اسپورت
2019-04-23 18:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر