فهرست
اجرای عادل چه شباهتی به شما داشت؟
اجرای عادل چه شباهتی به شما داشت؟

اجرای عادل چه شباهتی به شما داشت؟

مجری مغضوب صدا و سیما که در یکی از برنامه های کم اهمیت و کم بیننده حرف هایی را بر زبان آورد و تقاصش را هم پس داد می گوید: «من اصلا آبی نیستم. عکس‌های اینستاگرامم را ببینید، من با یحیی گل‌محمدی عکس دارم، با بچه‌های تیم‌های دیگر هم عکس دارم. ما باید فارغ از رنگ‌ها باشیم، چون رسانه نماینده یک طیف خاص نیست. صداوسیما ملی است، ولی من سعی کردم مثل عادل فردوسی‌پور عمل کنم. او اگر خطا و اشتباهی را می‌دید درباره‌اش صحبت می‌کرد. من غرض شخصی با کسی ندارم. فقط چیزی را مطرح کردم که در جامعه فراگیر شده است.»

آنچه آقای مجری در آن برنامه گفت و در فضای مجازی هم به شدت بازتاب پیدا کرد، در جای خودش محفوظ است و به اندازه کافی هم درباره اش بحث شده اما یک سوال: «کجای عملکرد مجریانی از این دست، کوچکترین شباهتی به عادل فردوسی‌پور دارد؟»  مگر در ۲۰ سالی که فردوسی‌پور برنامه ۹۰ را اجرا کرد، چنین حرف هایی از او شنیدیم؟ شما نکته هایی را مطرح کردید که سطح آن بسیار پایین و در حد بحث های کوچه ای و محله ای بود؛ لودگی هم از سر و روی این حرف ها می بارید اما فردوسی‌پور هرگز در سال هایی که برنامه های مختلف اجرا کرد، تمایلات رنگی از خود نشان نداد.
 
یک عمر همه می دانستند او تیم لیورپول را دوست دارد؛ در سال های نوجوانی هم لابد به یکی از رنگ های فوتبال ما علاقه داشت اما وقتی در قامت مجری ظاهر شد، همه این علایق به گوشه ای رفت و کار حرفه ای و عملکرد عادلانه او قابل کتمان نبود.
 
فردوسی‌پور مثل هر انسان دیگر دچار اشتباه می شد و گاهی وقت ها در محاسباتش، غلط هایی نیز به چشم می خورد اما هرگز سطح پایین بحث نکرد؛ هرگز درباره قهرمانی های مختلف، قضاوت نکرد و سطح یک برنامه تلویزیونی را در حد شوخی های مضحک اینستاگرامی پایین نیاورد.
 
 او شوخی می کرد و بعضا در برنامه اش به ویژه این اواخر در مصاحبه ها، نمک هم می ریخت اما اهل لودگی نبود. به همین دلیل است که می گوییم عملکرد بعضی ها هیچ شباهتی به فردوسی‌پور ندارد. عادل حتی در بدترین اجراهایش با قرمز و آبی کاری نداشت و آنجا که حق و عدالت در آن موج می زد، بی تردید به همان سمت غش می کرد...
۲۶ ۲  
آی اسپورت
2020-08-05 14:15:00
نظر دهید

۲ نظر
یاحسین(ع)
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹، ۲۱:۳۴
درسته میثاقی و عوامل صداسیما منفور هستند ولی بنظرمن حذف عادل کاردرستی بود..اتفاقا عادل هیچ عدالتی نداشت و همیشه مواضعش ضداستقلال بود.جوری که هرچند وقت یکبار تنش بین خودش و هوادارای استقلال ایجاد میشد‌..آدمی خودرای که حرف خودش رو به مخاطب تحمیل میکرد..بیخود نبود که میگفتن کیروشی پور
۴
شهرام
پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹، ۰۹:۵۳
اول اینکه این اقای احمدی حرف حق را زده واقعاً بابا مسعود حرفش همه جا هست الانم که می‌بینید بوی گند فسادش تو باشگاه لنگ همه جارو برداشته. این بنده خداهم چوب حرف حقیقت روخورد چون مثل تو نویسنده سرش تو برف کونشو هوا نکرده بود. اگه یکم انصاف داشتی وجود داشتی این اراجیف تحویل ملت نمیدادی. زنده باد حقیقت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر