فهرست
تمجید رونالدو از خودش؛ منِ بی‌مانند!
تمجید رونالدو از خودش؛ منِ بی‌مانند!

تمجید رونالدو از خودش؛ منِ بی‌مانند!

آی‌اسپورت- کریستیانو رونالدو با انتشار ویدئویی به تمجید از توانایی های خود پرداخت. رونالدو در ویدئویی به مناسبت رونمایی از کتانی‌های جدید خود، صحبت‌های جالبی را در خصوص رویاهای ابتدای دوران حرفه‌ایش مطرح کرد و در نهایت مدعی شد هیچ کس به گرد پای او نمی‌رسد. رونالدو بر خلاف مسی در سال‌های اخیر بارها به تمجید از عملکرد خودش پرداخته و حتی در مقطعی خودش را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال خطاب کرد. 

رونالدو گفت: «در ابتدا من در رویای کسب عنوان بهترین بازیکن جهان بودم اما دوستانم می‌گفتند چه می‌گویی؟ اگرچه آن موقع من برای سرگرمی بازی می‌کردم، اما همیشه فکر می‌کردم که این توانایی را دارم. وقتی که من کارم را در منچستر یونایتد شروع کردم، بازیکنان زیادی هم‌تراز با خودم از نظر استعداد، اراده، تلاش و روحیه نمی‌دیدم. حالا هیچ کس قرار نیست رونالدو باشد و هیچ کس قابل مقایسه با من نیست. شما خودتان هستید و من هم رونالدو!»

 

ورزش سه

۵ ۴  
آی اسپورت
2018-03-18 00:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
آزاد
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۵۹
آخه کدوم احمقی اینقد از خودش تعریف میکنه. 32 سالشه ولی هنوز نتونسته احساس حقارتشو مدیریت کنه. قطعا به جلسات روان درمانی برای کنترل احساس حقارتش نیاز داره. فکر میکنه با تعریف از خودش درست میشه. شاید هم بشه ولی موقته و مردم ازش متنفر میشن.
آزاد
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۰۵
حقیر مثل رونالدو فرع!
۹
یوسف
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۴۸
دوست‌داشتنی و الگوی واقعی
ایمان
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۳۵
کسی که از خودش داره تعریف می کنه نشون میده هیچی نیست و گرنه نیازی به منم منم نبود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر