فهرست
کنعانی دور و نعمتی نزدیک به پرسپولیس
کنعانی دور و نعمتی نزدیک به پرسپولیس

کنعانی دور و نعمتی نزدیک به پرسپولیس

آی اسپورت - نقل‌وانتقالات پرسپولیس چندان هم بی‌هیجان نیست. هرچند موضوع جذب مهدی طارمی یکی از جذاب‌ترین اخبار یارگیری این تیم به حساب می‌آید و مذاکرات به شکل جدی ادامه دارد، اما شنیدیم در خط دفاع پرسپولیس هم قرار است یارگیری پرهیجانی صورت بگیرد. «فرهیختگان» نگاهی انداخته است به آخرین تحولات و تلاش‌ها و تصمیم‌گیری‌های صورت‌گرفته در نقل‌وانتقالات باشگاه سرخ پایتخت.

کنعانی‌زادگان دور، نعمتی نزدیک

گفته می‌شد نام محمدحسین کنعانی‌زادگان در لیست خرید پرسپولیس قرار دارد، اما باشگاه تاکید دارد هیچ مذاکره‌ای با مدافع اسبق پرسپولیس، ملوان، استقلال و سایپا که امروز پیراهن تیم ملی ایران را بر تن دارد، نداشته‌اند. این درحالی است که خود این بازیکن گفته بود از پرسپولیس پیشنهاد دارد. البته باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی درمورد این بازیکن خواهد افتاد.

علی نعمتی، مدافع پدیده دیگر بازیکنی است که مورد توجه پرسپولیسی‌ها قرار گرفته است. از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد مذاکرات مدیر باشگاه سرخ پایتخت با همتای خود در تیم پدیده در این رابطه آغاز شده و این مساله نشان از این دارد که هنوز نعمتی با پدیده تحت قرارداد است. گفته می‌شود این بازیکن در آستانه پیوستن به پرسپولیس است و البته باید منتظر نتیجه مذاکره مستقیم دو باشگاه بود.

اما و اگرها درمورد احمدزاده و امیری

ترافیک زیاد بازیکن در خط هافبک پرسپولیس و تلاش باشگاه در حفظ همه نفرات باعث شده جذب فرشاد احمدزاده و وحید امـــــــیری به شکـــل هـــمزمان با ابهاماتی همراه شود. گفته می‌شود شاید جذب یکی یا حتی هر دو نفر از این افراد منتفی شود. باشگاه پرسپولیس ظاهرا قصد جذب هافبک ندارد مگر اینکه بازیکنی از این خط جدا شود.

ترابی می‌ماند

مهدی ترابی از قطر پیشنهاد جدی دارد، اما پرسپولیس در تلاش است تا این بازیکن ملی‌پوش خود را حفظ کند. او یک فصل دیگر از پرسپولیس قرارداد دارد، اما بحث‌های مالی نیز در ادامه همکاری دخیل است. او دیروز به دیدار عرب رفت تا این بحث‌ها را تمام کند. پرسپولیس عزم خود را برای حفظ ترابی جزم کرده است و نزدیکان باشگاه تاکید داشته‌اند که این بازیکن فصل بعد در پرسپولیس ماندنی است.

پول بشار پرداخت می‌شود

درمورد بشار رسن حرف باشگاه پرسپولیس یکی است: این بازیکن را می‌خواهیم! البته بحث بر سر پرداخت مبلغ قرارداد این بازیکن همچنان ادامه دارد. نزدیکان ایرج عرب تاکید دارند این پول طی یکی دو روز پرداخت می‌شود تا قرارداد این فصل بشار اجرایی شود. با اینکه می‌گویند بشار از یک تیم ترکیه‌ای پیشنهاد دارد، اما باشگاه می‌گوید طلب این بازیکن پرداخت خواهد شد و قراردادش همین امروز و فردا رسمیت پیدا خواهد کرد. البته گفته می‌شود بعد از پرداخت پول برانکو، پول این بازیکن هم پرداخت می‌شود.

می‌گویند نگران بیرانوند نباشید!

علیرضا بیرانوند پیشنهاد خارجی دارد و صحبت از رفتن اوست، اما باشگاه هیچ جایگزینی برای این بازیکن ندارد. مذاکرات برای ماندن او ادامه دارد. باشگاه می‌گوید هواداران نگران جدایی بیرانوند نباید باشند و باشگاه او را حفظ می‌کند چون خواسته برانکو است. تا در روزهای بعد چه اتفاقی بیفتد.

بوژیدار و بودیمیر منتظر برانکو

درمورد بوژیدار رادوشویچ و ماریو بودیمیر هنوز تصمیمی گرفته نشده است. البته هر دو بازیکن از باشگاه طلب دارند و پرسپولیس اعلام کرده قطعا طلب این دو نفر را هم هم‌زمان با پرداخت طلب بشار رسن و دستیاران برانکو پرداخت خواهند کرد. اما اینکه آنها در پرسپولیس ماندگار شوند یا نه، همه‌چیز به وضعیت برانکو بستگی دارد. به نظر می‌آید با ماندگار شدن بیرانوند، بوژیدار هم به‌عنوان سنگربان دوم در تیم حفظ می‌شود. ضمن اینکه با رفتن علیپور قاعدتا بودیمیر هم باید ماندگار شود اما باید دید برانکو ماندنی خواهد شد یا خیر!

طارمی همچنان بمب پرسپولیس

اگر ناگهان خبر دادند مهدی طارمی با پرسپولیس قرارداد امضا کرده است، اصلا تعجب نکنید. مذاکرات جدی با او صورت گرفته و قوت گرفتن بحث جدایی علی علیپور هم به سرعت گرفتن مذاکرات پرسپولیس با طارمی کمک بسیار کرده است. البته گفته می‌شود طارمی قصد ادامه فعالیت در خارج از مرزهای ایران را دارد و شانس بازگشت او به پرسپولیس کم است، اما باشگاه تاکید دارد که مذاکرات خوبی با این بازیکن داشته‌اند و در آستانه کسب موافقت این بازیکن برای بازگشت هستند. طبق همین گفته‌ها و تاکیدها، طارمی بمب نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس است و البته در آستانه ترکیدن! تا طارمی که در گرفتن تصمیمات ناگهانی استاد است، این‌بار چه کار کند. طارمی تنها بازیکنی است که خود برانکو با او درمورد بازگشت صحبت کرده است.

 

فرهیختگان 

۳ ۳  
آی اسپورت
2019-06-17 12:10:00
نظر دهید

۳ نظر
فقط پرسپولیس
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۲۱
تمام این حرفا برا آروم کردن هواداراس امسال مأموریت عرب و این هیأت مدیره نابود کردن پرسپولیسه فقط دلم میخواد اینایی که میگن وزیر پرسپولیسیه دندوناشون رو بفرستم تو حلقشون استقلالرو ببینید پرسپولیسرو‌هم ببینید
فقط پرسپولیس
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۲۱
تمام این حرفا برا آروم کردن هواداراس امسال مأموریت عرب و این هیأت مدیره نابود کردن پرسپولیسه فقط دلم میخواد اینایی که میگن وزیر پرسپولیسیه دندوناشون رو بفرستم تو حلقشون استقلالرو ببینید پرسپولیسرو‌هم ببینید
۵
Saeed
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۳۸
تمامش خزعبلات ریدین خبر ندارین
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر