فهرست
دردسر صد هزار دلاری طارمی
دردسر صد هزار دلاری طارمی

دردسر صد هزار دلاری طارمی

آی اسپورت –   ظاهرا مهدی طارمی مهاجم سابق پرسپولیس و بازیکن فعلی تیم الغرافه قطر سرش برای دردسر درد می‌کند و هنوز ماجرای باشگاه‌ ریزه‌اسپور و فسخ قرارداد و تاوان سخت آن برای این بازیکن و پرسپولیس تمام نشده شاید دوباره یک شکایت جدید در فیفا به نامش ثبت شود! از انتقال طارمی به الغرافه حدود 6 ماه می‌گذرد و این بازیکن چندی پش از سوی مدیربرنامه‌ قطری این انتقال تهدید به شکایت شد و پس از امتناع بازیکن ایرانی الغرافه بابت پرداخت حق انتقال مدیربرنامه‌، او از طریق وکیل ایتالیایی، باشگاه پرسپولیس و طارمی را تهدید به شکایت کرد.

با توجه به مستندات ارائه شده از سوی وکیل ایتالیایی مدیربرنامه‌ قطری، در صورت شکایت به فیفا‌ قطعا فدراسیون جهانی فوتبال به سود او رای خواهد داد و برای آن‌که این اتفاق رخ ندهد، باشگاه پرسپولیس و طارمی حدود 10 روز  مهلت دارند تا طلب 100 هزار دلاری او را پرداخت کنند. موضوعی که وکیل ایتالیایی طی نامه‌ای‌ به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است. البته در این ماجرا باشگاه پرسپولیس کاره‌ای نیست و طارمی موظف بوده حق مدیربرنامه را پرداخت کند. ماجرا از این قرار است که در زمان توافق پرسپولیس و الغرافه بر سر انتقال طارمی، مقرر شد باشگاه قطری به این بازیکن‌ 500 هزار دلار بدهد و‌ 500 هزار دلار دیگر هم بابت رضایت‌‌نامه مهاجم تیم ملی به پرسپولیس پرداخت کند. پس از این توافق قرار شد پرسپولیس و طارمی هر‌‌کدام‌10‌درصد از کل مبلغ دریافتی را به مدیربرنامه قطری پرداخت کنند که‌ مجموعا‌ ١٠٠‌ هزار دلار است. گویا در همان جلسه طارمی بنا به دلایل شخصی پرداخت سهم پرسپولیس به مدیربرنامه‌ قطری را تقبل می‌کند و قرار می‌شود کل‌ 100‌ هزار دلار را بدهد.

البته این‌ 100‌ هزار دلار جدای از‌ 100 هزار دلاری است که قرار شد طارمی بابت بخشی از پول رضایت‌نامه‌اش به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند. جالب این‌جاست که مسئولان باشگاه قطری پس از توافق طارمی و پرسپولیس، پرداخت پول مدیربرنامه‌ را هم متقبل شدند و قرار شد پول را به باشگاه یا طارمی بدهند تا به مدیربرنامه‌ بدهد. ظاهرا همان زمان‌ 100 هزار دلار به طارمی پرداخت شد اما این بازیکن بنا به دلایلی نامشخص هنوز پول مدیربرنامه‌ را به او نداده و کار به تهدید و شکایت کشیده است. حالا طارمی کمتر از‌ 10‌ روز فرصت دارد تا پول مدیربرنامه  را پرداخت کند، در غیر این صورت او به فیفا شکایت خواهد کرد و با توجه به مسبوق به سابقه بودن طارمی و پرسپولیس، قطعا  نتیجه خوبی در انتظار آن‌ها نخواهد بود.

 

خراسان ورزشی

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-04-21 10:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
پدرام
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۱۷
جیباتون رو سفت بچسبید -به پرسپولیس هم ربط نداره این قضیه

این روز نامه هم گردش ابر و فلک و بارون رو هم میندازه گردن پرسپولیس
۴ ۱
ashkanred
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۴
ای احتمالا پسر خاله بابک زنجانی هست .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر