فهرست
رقابت نزدیک در صدرجدول گلزنان: مثلث ATM
رقابت نزدیک در صدرجدول گلزنان: مثلث ATM

رقابت نزدیک در صدرجدول گلزنان: مثلث ATM

آی اسپورت - گل دیروز طارمی به پدیده، یک بار دیگر او را از ساسان انصاری جدا کرد اما ساسان امروز تنها گل تیمش را به استقلال خوزستان زد و با وجود شکست فولاد، دوباره به طارمی رسید. گادوین منشا، دیگر مدعی آقای گلی هم با دو گل به سیاه جامگان، طارمی و انصاری را تنها نگذاشت. منشا در حال حاضر، دو گل کمتر از طارمی و انصاری زده اما سابقه او در زدن 2 یا 3 گل در یک بازی، نشان می‌دهد شانس او هم برای آقای گلی، زیاد کمتر از این دو نفر نیست.

دو هفته، به پایان لیگ برتر باقی مانده و بر خلاف جام قهرمانی که پرسپولیس چند هفته زودتر بالای سر برد، مدعیان آقای گلی نزدیک به هم جلو می‌روند. دو بازی آینده همه آن‌ها، چندان راحت نیست اما برای رسیدن به کفش طلا، باید در این هفته‌ها بیشتر از سایر رقبا گل بزنند.

مهدی طارمی: ذوب آهن و سیاه جامگان

طارمی نیم فصل اول، نتوانست به ذوب آهن گل بزند اما دروازه سیاه جامگان را باز کرد. مشکل بزرگ طارمی، اهمیت دو بازی باقی مانده برای هر دو تیم است. ذوب آهن برای سهمیه آسیایی تلاش می‌کند و سیاه جامگان، می‌خواهد در لیگ برتر بماند. بنابراین گلزنی به آن‌ها، به راحتی پدیده بی انگیزه نخواهد بود و هر دو تیم با همه وجود، مقابل آقای گلی طارمی می‌ایستند.

تعداد گل در نیم فصل اول به این دو تیم: یک

ساسان انصاری: ماندن در خوزستان

برای مهاجمی که بیشتر گل‌هایش را در خوزستان زده، دو بازی آینده می‌تواند فرصت خوبی برای آقای گلی باشد. هفته بعد، فولاد در آبادان با صنعت نفت بازی می‌کند و بعد از آن، در اهواز روبروی پیکان قرار می‌گیرد. هر دو تیم، ماندن و سهمیه نگرفتن‌شان تقریبا قطعی شده و انگیزه چندانی نخواهند داشت.

تعداد گل در نیم فصل اول به این دو تیم: یک

گادوین منشا: دوئل با ساسان

پیکان هفته بعد، روبروی سایپا قرار می‌گیرد. تیمی که دور رفت با گل منشا آن‌ها را شکست داد. هفته آخر، پیکان برای بازی با فولاد به اهواز سفر می‌کند و منشا و انصاری، دوئل بزرگی خواهند داشت. منشا در این بازی، می‌تواند خودش را به انصاری برساند و سرنوشت آقای گلی را به نفع خودش تغییر دهد.

تعداد گل در نیم فصل اول به این دو تیم: یک

  ۲  
آی اسپورت
2017-04-20 19:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
التون
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۲۰:۱۶
دم سه تاشون گرم که قرمزند
م.
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۲۱:۴۶
انصاری-پرسپولیسی فصل پیش
طارمی-پرسپولیسی همین فصل
منشا--پرسپولیسی فصل آینده

کلا گلزنی با پرسپولیسی بودن معنا میشه....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر