فهرست
نقل قول های روز: مگر مملکت قانون ندارد؟
نقل قول های روز: مگر مملکت قانون ندارد؟

نقل قول های روز: مگر مملکت قانون ندارد؟

آی اسپورت - این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

آقای گلی را به کسی نمی دهم

پرسپولیسی‌ها طارمی را در مسیر آقای گلی و کسب دوباره این عنوان همراهی کنند. من هم همه تلاشم این است که با کمک هم تیمی‌هایم به آقای گلی برسم چون این اتفاق بیشترین افتخارش برای به ثمر رسیدن تلاش بازیکنان و فولاد خواهد بود. رقابت در کورس آقای گلی تنها بین من و مهدی طارمی نیست و رقبای دیگر هم هستند که این یعنی کارمان آسان نیست اما شک نکنید این عنوان را مفت به کسی تعارف نخواهم کرد.
ساسان انصاری بعد از چند هفته ناکامی در گلزنی، بالاخره توانست جلوی گسترش گل بزند

مگر مملکت قانون ندارد؟

خیلی متاسفم که در این فوتبال به خاطر یک حرف تهدید هم می شویم. جای تاسف است. یکی از دوستان با من تماس گرفت و گفت که نگرانت شده ایم چون در فضای مجازی تهدید شده ای. به او گفتم مگر مملکت قانون ندارد؟ این حرف ها چیست؟ خطاب به کسانی که این کار را کرده اند می گویم مراقب باشند موقع خیار خوردن دست شان خون نیفتد!
پاسخ مهرداد میناوند به واکنش شدید استقلال نسبت به کری خوانی او

بازیکن ناشناخته

علی کریمی و چیکوینهو هنوز تا اندازه‌ای ناشناخته هستند اما از آنها انتظار داریم که سهم خود را ایفا کنند و در سریع‌ترین زمان با سیستم تیمی لوکوموتیو هماهنگ شوند.
واکنش سرمربی تیم لوکوموتیو زاگرب به جذب هافبک ایرانی دینامو زاگرب

می خواهند خرابم کنند

به هیچ وجه توهین نکردم. بحث کوچکی شد که خیلی زود هم به پایان رسید. من کار خودم را می‌کنم و تا الان آقای گل هم هستم و نیازی به این بحث‌ها ندارم. پنجشنبه شب جلسه‌ای برگزار شد که صحبت کردیم و همه چیز حل شد.3،2 نفر از باشگاه نساجی هستند که می‌خواهند ما را خراب کنند. این افراد به ظاهر دوست هستند اما از پشت خنجر می‌زنند. آنها دارند تیم را نابود می‌کنند اما من کاری به کار کسی ندارم. انتهای فصل است و باید هم من را به حاشیه ببرند.
توضیح محمد عباس زاده درباره درگیری لفظی اش با دو نفر از اعضای کادر فنی نساجی

     
آی اسپورت
2017-02-18 09:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر